Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03648
У другій фазі цвітіння потужні довгі гілки Neville's Haze feminised рекомендується підтримати ефективним методом ScrOG або LST.
Показать все Свернуть

Neville's Haze feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
більше 12 тижнів
Генетика:
Almost pure Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з початку листопада+ до середини листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
психоактивний коктейль на тлі приємної розслабленості і легкої ейфорії
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
317 грн.

Описание Neville's Haze feminised Green House Seeds

Перший призер HTCC 1998 з чистою генетичною лінією відомої конопляної культури Almost pure Haze. Тому не дивно, що йому притаманні практично всі властивості сатіви, розведеної невеликою 10% кількістю індічного фенотипу. Фемінізовані насіння канабісу Neville's Haze feminised виділяються високим відсотком схожості, а рослини активним зростом, рекордною врожайністю і здатністю протистояти агресивним атакам негативного середовища.

Загальні характеристики конопель Neville's Haze

Цвітіння в умовах приміщення триває до 14 тижнів з подальшим виходом 700 грамів суцвіть з квадратного метра посіву і до 1200 грамів в середині листопада при вирощуванні культури на відкритому просторі. Досвідчені гровери воліють культивувати сорт в Indoor, де можна повною мірою впливати на розвиток культури.

Гібрид ідеально підходить для вирощування в кліматичних регіонах з екваторіальним, тропічним, субтропічним і помірним кліматом.

Вирощування конопель Neville's Haze

У другій фазі цвітіння потужні довгі гілки Neville's Haze feminised рекомендується підтримати ефективним методом ScrOG або LST. Це допоможе гармонійному розвитку рослини і набуттю додаткової стійкості пагонів, обтяжених значним вантажем шишок.

Кущ повністю розкриє унікальні властивості і обдарує щедрим врожаєм тільки за умови сприятливих умов. Тому без достатнього досвіду вирощування "складних" стрейнів конопель, краще не експериментувати і віддати перевагу менш вибагливим культурам. У період цвітіння бутони наповнюють простір п'янким ароматом, далеким від класичного запаху марихуани, тому рекомендується заздалегідь встановити в боксі вугільний фільтр.

Медичне застосування конопель Neville's Haze

Штам з прекрасною генетичною спадковістю і майже 23% вмістом ТГК давно і стійко прописався в медицині як потужний засіб від депресії, хронічної втоми і нервового виснаження. Ліквідує біль, м'язові спазми і безсоння. Також допомагає протистояти епілептичним симптомам, хвороби Паркінсона та розсіяного склерозу.

Аромат, смак і ефект конопель Neville's Haze

Суцвіття випромінюють складний букет з нотками лимона, винограду та сливи, зачаровують стійкістю і інтенсивністю. Такий щедрий психоактивний коктейль на тлі приємної розслабленості і легкої ейфорії давно заслужив повагу досвідчених растаманів.