Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0935
Крім гною штам показує високу активність захоплення пшениці, соломи, вівса, а також обсмаженої перловки. Деяким шрумерам вдавалося виростити непальські гриби, використовуючи гречку.
Показать все Свернуть

Nepal

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Nepal
Вирощування:
крім гною штам показує високу активність захоплення пшениці, соломи, вівса, а також обсмаженої перловки
Ефект:
яскрава ейфорія веде до екстазу
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.

Описание Nepal

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Nepal стануть ключем для початківця мікології в світ захоплюючого творення і дивовижних подорожей по світу абстрактних образів і бачень. Стрейн стійкий до бактеріальних атак, а також до цвілі і рекомендований початківцям для першого грова. Міцелій розвивається в широкому діапазоні температур і не вибагливий до поживної основи.

Гриб має високий вміст псилоцибіна і надає приголомшливий вплив на мандрівника. На блоці формуються щільні і високі гриби сім'ями по 2-4 штуки. Його капелюшки повністю симетричні і нагадують розкриту парасольку.

Псилоцибінові використовувалися жителями Непалу для церемоніальних цілей. Стрейн здатний зцілити як розум, так і тіло «психонавта».

Опис зовнішнього вигляду Nepal

Капелюшок має округлу форму і повністю розкривається тільки до кінця циклу. Розмір парасольки 4-10 см. В діаметрі, а ніжка до 15-20 см. у висоту. Колір ковпачка змінюється на протязі життя від ніжно-кремового до світло коричневого. Стовбур має біле забарвлення з легким жовтим відтінком.

Грибні тіла швидко скидають велюму і випускають безліч спор, що робить штам придатним для виготовлення спорових відбитків. В кінці циклу біля основи ніжок починає з'являтися білий «пушок», який починає стрімко покривати стовбур до середини.

Походження стрейна Nepal

Відбиток Nepal спочатку був отриманий мікологом Бербеллом в селі Саураха близько Чітванскіх джунглів Непалу. Субтропічний клімат дозволяв стрейну формувати великі грибні тіла в тіні дерев.

Субстрат для міцелію Nepal

Крім гною штам показує високу активність захоплення пшениці, соломи, вівса, а також обсмаженої перловки. Деяким гроверам вдавалося виростити непальські гриби, використовуючи гречку.

Вихід готового продукту Nepal

Непальський псилоцибіновий відноситься до високоврожайних стрейнів кубенсісів. З літра міцелію можна отримати до 300 грам сирих плодових тіл, а застосувавши спосіб вирощування в монотубі можна підвищити врожайність.

Довідка! Щоб збільшити врожайність грибного блоку гровери готують складні субстрати.

Грибниця плодоносить 4-5 разів.

Температура колонізації і плодоношення Nepal

Стрейн агресивно захоплює субстрат за 8-15 днів при температурі + 25-30 градусів за Цельсієм. Плодоношення починається при температурі + 23-25 С°.

Ефект Nepal

Psilocybe Сubensis Nepal дуже сильний стрейн кубенсісів. Рекомендоване дозування для мандрівника становить 2 грами. Для більш досвідчених «психонавтів» рекомендована порція становить 3-4 грами.

Після вживання відвару спостерігається легка нудота, яка швидко проходить. Навколишній світ починає наповнюватися більш яскравими відтінками, а також посилюється слухове сприйняття.

Через одну годину мандрівника чекає яскравий феєрверк візерунків і мандал, які будуть оточувати його всюди. З глибини «Самого себе» будуть чутися шаманські наспіви, що чергуються з образами різних звірів неймовірних форм. Думки заспокояться, а розум припинить піддаватися звичної метушні. Момент споглядання буде проходити наодинці «Я і Я» - Підсвідомості і Свідомості.

До середини тріпу ейфорія повністю розжене похмурі хмари невідання над головою мандрівника і занурить в чудовий танець Єдності Всесвіту. Звуки стануть видимі, а тіло наповниться приємним жаром життя. Голос безмовності відповість на всі хвилюючі питання, скине завісу невідомого і допоможе згадати те, ким є «мандрівник» «В Насправді».

Вживання псилоцибінових грибів - це дуже тонка робота з власною Підсвідомістю і ставиться до неї халатно не рекомендується. Тріп триватиме близько 4-5 годин, після чого настане плавне повернення на Землю.