Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2074
Стрімкі і невибагливі сходи здатні продемонструвати починаючому садівникові простоту і стійкість до захворювань, а також нагородити його чудовим урожаєм важких і довгастих суцвіть з чарівним психоактивним ефектом.
Показать все Свернуть

Nemesis feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Indian x Nepali
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія, супроводжується творчим піднесенням і нестримної радістю
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Nemesis feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Nemesis - відмінний гібрид, що увібрав в себе кращі характеристики індіки і Непальської Сатіви. Стрімкі і невибагливі сходи здатні продемонструвати починаючому садівникові простоту і стійкість до захворювань, а також нагородити його чудовим урожаєм важких і довгастих суцвіть з чарівним психоактивним ефектом.

Висота рослин досягає 110 сантиметрів в індорі. В умовах відкритого грунту кущі можуть витягнутися до 160 сантиметрів. Період цвітіння триває 9 тижнів. ТГК - 17%.

Походження конопель Nemesis

Фемінізоване насіння конопель Nemesis отримане селекціонерами Ganja Seeds в результаті кросу індічного клону, родом з Північної Індії і Непальської Сатіви. Стрейн увібрав найкраще з обох світів і готовий справити враження не тільки на досвідченого гровера, а й на початківця конопляра.

Особливості вирощування конопель Nemesis

Насіння конопель Nemesis feminised має високий відсоток схожості 98% і підходить для культивації в закритих оранжереях, аутдорі і в садових теплицях. Штам добре клонується, подається SCROG і LST, а також не стресує при підрізанні центральної коли.

З одного квадратного метра отримують до 600 грам сухого продукту або до 350 грам з куща на вулиці. Оптимальне освітлення - 250-400 Ватт Днат. Горщики - 10-20 літрів. Субстрат - суміш кокосового волокна, перліту і збагаченого грунту.

Смак і ефект конопель Nemesis

Прекрасна фруктова композиція сухих суцвіть представленого штаму здатна закрутити голову будь-якому досвідченому цінителю селекційних сортів канабісу. Дим терпкий, але густий. Викликає класичну сатівну ейфорію, що супроводжується творчим піднесенням і нестримною радістю.

Медичні характеристики конопель Nemesis

Стрейн застосовують для усунення больових симптомів, полегшення засинання, зняття наслідків стресу, дратівливості і тривожних станів. Добре стимулює апетит, і виводить з депресії.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Nemesis feminised у фірмовій упаковці Ganja Seeds.