Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1639
Фемінізоване насіння конопель гарантовано утворює тільки жіночі сходи, які швидко перетворяться в шикарні пухнасті кущі з безліччю бутонів.
Показать все Свернуть

Morhine feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze x Amnesia
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
під час цвітіння має сильний запах
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує легку хвилю ейфорії, підніме настрій і дозволить помріяти
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Morhine feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт канабісу Morhine feminised - чудовий гібрид з домінуючою сатівою (60%) в генотипі. Фемінізоване насіння конопель гарантовано утворює тільки жіночі сходи, які швидко перетворяться в шикарні пухнасті кущі з безліччю бутонів. Володіє знеболюючими властивостями, а також надає потужну психоактивну дію, що наближається до наркотичного сп'яніння. Шишки щільні і важкі. Досвідчені садівники рекомендують заздалегідь підв'язати найперспективніші бічні гілки або встановити підпірки, щоб вони не зламалися під вагою врожаю.

У висоту рослини досягають 140 сантиметрів, а цвітіння триває 80-75 днів. Запах сильний і зажадає примусового усунення хорошою вентиляцією з вугільним фільтром.

Походження конопель Morphine

Елітне насіння конопель Morhine feminised отримане на основі генетики легендарної Амнезії і Хейз. Рівень ТГК досягає 19%.

Особливості вирощування конопель Morphine

Насіння конопель Morhine feminised необхідно попередньо замочити і проростити. У відкритий грунт штам висаджують добре укоріненою розсадою в глибокі лунки 15-30 літрів. В якості поживної основи можна використовувати компостну землю упереміш з кокосовим волокном і крупним перлітом.

Відповідні техніки культивації:

-SCROG;

-SOG;

-LST.

Оптимальне освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Помірно вносити добрива можна ближче до цвітіння. У поживній суміші досить корисних мікроелементів для стадії вегетації. Урожайність: 600 грам з одного м2 або до 300 грам з однієї рослини в аутдорі.

Смак і ефект конопель Morphine

Подрібнені в пил сухі суцвіття виділяють приємний цитрусовий аромат з відтінком прянощів. Густий і маслянистий дим подарує легку хвилю ейфорії, підніме настрій і дозволить помріяти.

Медичні властивості конопель Morphine

Культуру використовують в терапевтичних цілях для усунення гострого болю, стимуляції апетиту, усунення нудоти, а також в якості антидепресанту.