Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1638
До кінця життєвого циклу рекомендується підв'язати найперспективніші бічні гілки, щоб не допустити надлому під вагою бутонів. В імені стрейна прихована підказка на міць кінцевого продукту.
Показать все Свернуть

Molotov cocktail feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидко вводить в стан наркотичного трансу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Molotov cocktail feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Molotov cocktail - чудовий і потужний психоактивний стрейн з домінуючою індікою в генному пантеоні. Сходи вразять невибагливою і податливою вдачею і сформують шикарні рослини з великими листками і важкими шишками з ароматною смолою. До кінця життєвого циклу рекомендується підв'язати найперспективніші бічні гілки, щоб не допустити надлому під вагою бутонів. В імені стрейна прихована підказка на міць кінцевого продукту. Звичайно, затяжка не спалить курця, але незабутня наркотична подорож в гавань важкого гашишного сп'яніння гарантована.

Висота зросту не перевищує 80 сантиметрів у висоту, а цвітіння триває всього лише 60 днів. Аромат під час розвитку нагадує суміш дизельного сканку з нотками вологої деревини і сирої землі.

Походження конопель Molotov cocktail

Фемінізоване насіння конопель Molotov cocktail отримане досвідченими селекціонерами сід-банку Ganja Seeds шляхом схрещування оригінального афгані і добірного фенотипу сканк від приватних брідерів Канади. Рівень ТГК досягає 22%.

Особливості вирощування конопель Molotov cocktail

Насіння конопель Molotov cocktail feminised порадує цінителів індорного вирощування, а також любителів аутдору і теплиць. Компактність рослин дозволяє хитро замаскувати свою плантацію у високій траві і серед низькорослих чагарників.

Культивувати представлений сорт краще за допомогою техніки SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 500 грам готового сухого продукту.

Рекомендоване освітлення - 250-600 Ватт Днат. Можна також застосовувати ЕСЛ і ЛЕД від 100 Ватт при вирощуванні в скромних шафах і системних блоках. В якості грунту використовують суміш кокосового волокна, крупного перліту і збагаченого грунту (торф, компостна земля або земля з магазину). Вирощують кущі в горщиках від 7 літрів.

Смак і ефект конопель Molotov cocktail

Ароматична композиція стрейна порадує любителів класичного сканку, родом з 70-х років. У композиції чітко відчуваються нотки дизельного палива, мускусу і вологої деревини. Дим міцний, але густий і швидко вводить в стан наркотичного трансу, подібного до того, який описаний А.Дюма в "Граф Монте-Крісто". Заспокійливе, майже заколисливе коливання, з повною плутаниною в голові, очікує кожного, хто повторить затяжку Molotov cocktail feminised.

Медичні характеристики конопель Molotov cocktail

Високий медичний потенціал культури дозволяє застосовувати екстракти і висушені суцвіття для лікування психічних розладів, виведення з глибокої депресії, а також в якості заспокійливого і знеболюючого засобу. Відмінно усуває біль і знімає тривожні стани.