Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2068
Культура схильна для культивації в гроурумі, аутдорі і садовій теплиці. Аромат під час життєвого циклу плантації нагадує запах вологої землі і мокрої деревини.
Показать все Свернуть

MI5 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
AK 47 x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викликає ейфорію і дарує чудове почуття задоволення життям і безмежну радість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание MI5 feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель MI5 - прекрасний штам, який містить у своїй "крові" 60% сатіви і 40% індіки. Сходи порадують стійкістю до захворювань, стрімким розвитком і всього за 4-5 тижнів перетворяться в приголомшливого виду пухнасті рослини, з дивовижною швидкістю нарощуючи шишечну масу.

Висота може досягти 110 сантиметрів в індорі і до 160 в аутдорі. Аромат під час життєвого циклу плантації нагадує запах вологої землі і мокрої деревини. Цвітіння триває 10-12 тижнів.

Походження конопель MI5

Виведенням сорту займалися селекціонери Ganja Seeds. Щоб отримати елітне фемінізоване насіння конопель MI5 брідери схрестили чемпіона всіх відомих фестивалів, присвячених канабіс культурі АК 47 і оригінальний Афгані. Одержаний гібрид отримав високий імунітет до цвілі і гнилі, а також стійкість проти шкідливих комах. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель MI5

Культура схильна для культивації в гроурумі, аутдорі і садовій теплиці. Фемінізоване насіння конопель MI5 надає гроверу можливість вирощувати тільки жіночі рослини каннабісу, істотно заощадивши час на боротьбу з чоловічими особинами і максимально задіявши наявний простір гроубоксу.

З одного метра квадратного технікою SCROG знімають до 700 грам сухих ароматних суцвіть, в достатку облитих смолою. На вулиці стрейн принесе до 500 грам з одного куща в кінці жовтня.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. Горщики - від 7 літрів. Поживна основа - суміш крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту (торф, компост або покупна земля)

Смак і ефект конопель MI5

Чарівний букет хвойного лісу, а також вологої деревини і фруктів залоскоче рецептори растамана, який вирішив подрібнити проліковані шишки сорту. Дим викликає ейфорію і подарує чудове почуття задоволення життям і безмежну радість.

Медичні характеристики конопель MI5

У медичних цілях стрейн використовують для лікування безсоння, виведення з пригніченого стану, а також в якості стимулюючого апетит і знеболюючого засобу при мігрені.