Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07036
На відміну від кактусових побратимів, в соку яких міститься незначна кількість алкалоїдів, Лофофора Вільямса концентрує в шкірці мескалін.
Показать все Свернуть

Lophophora williamsii

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Лофофора Вільямса, лже-Пайот
Рід:
Lophophora/Лофофора
Основна діюча речовина:
Мескалін
Стебло:
не більше 8 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
США (Техас)
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
Нет в наличии
433 грн.

Описание Lophophora williamsii

Lophophora williamsii - дивовижна і унікальна рослина, яка використовувалася шаманами Мексики протягом багатьох століть. Цей кактус застосовувався для різних магічних практик і церемоній. Місцеві жителі називають цей суккулент «пейотль». На відміну від кактусових побратимів, що містять в соку незначну кількість алкалоїдів, Лофофора Вільямса концентрує в шкірці мескалін - речовина впливає на центральну нервову систему і викликає яскраві видіння.

Походження кактуса Lophophora williamsii

Насіння кактуса Lophophora williamsii було привезене з Мексики. У природному середовищі існування цей суккулент містить значну кількість мескаліна, а ось вирощування його в домашніх умовах значно знижує концентрацію цього лікувального алкалоїду.

Зростає Лофофора Вільямса на невеликих пагорбах, оточених мізерною рослинністю або чагарниками.

Зовнішній вигляд кактуса Lophophora williamsii

Кактус нагадує злегка розчавлену сферу. Шкірка має синювато-зелений колір. Вона гладка і приємна на дотик. Залежно від тривалості і умов культивації діаметр розплющеної кулі може досягати 15 см. На горбистій поверхні формується ареола по центру кожного відростка (сегмента). У фазу цвітіння на сукуленті формується прекрасного виду трубчастий бутон, колір якого може доходити до насичено-червоного. Рожеві плоди досягають в діаметрі 2 сантиметрів.

Коренева система потужна і за розміром не поступається стовбуру. Це повільно зростаючий представник чарівних рослин. За рік життя він може збільшитися лише на 0,5 см.

Вирощування кактуса Lophophora williamsii

Для правильного і здорового зростання даного представнику Lophophora необхідно створити оптимальні умови існування, а саме:

  • Відповідне освітлення. Світло повинне бути розсіяним, але яскравим. Для цього використовують ЕСЛ світильники. Ставити рослину під прямі сонячні промені не слід, так як її зріст може сповільнитися, а забарвлення стане блідим.
  • Температура навколишнього середовища. Залежно від сезону вирощування налаштовується і температурний режим. Рослина комфортно себе почуває в теплу пору року при +20 градусах за Цельсієм, а в зимовий час садівники знижують температуру до + 10-13 градусів.
  • Полив. Залежно від якості і складу живильного середовища визначається і режим поливу. Досвідчені гровери рекомендують поливати кактусовий сад через 2-3 доби після повного пересихання. У вересні зволоження грунту припиняється до перших чисел березня.
  • Добрива. Підживлення вносять в грунт тільки на стадії вегетативного росту. Частота підгодівлі становить 1 раз в 4 тижні.

Довідка! Насіння кактуса Lophophora williamsii перед висадкою в грунт обов'язково замочують у воді і пророщують в лотках, покритих поліетиленовою плівкою. В якості поживного субстрату підійде суміш перліту, гравію дрібної фракції і торфу. Замість гравію можна використовувати морський або річковий пісок.

Вживання і ефект кактуса Lophophora williamsii

У Мексиці лофофору Уільямс приймають в сухому вигляді або готують відвар. Ознаки зміни свідомості починають проявлятися через 30-40 хвилин і тривають протягом 4-6 годин. Першими симптомами впливу відвару є жар, що пропливає рідким вогнем по всьому тілу, зорові і слухові галюцинації, більш насичене сприйняття кольорів, приплив життєвої енергії і плавне занурення в ейфорійний екстаз. Мандрівники відзначали виникнення тривожності, а також втрату в часі і просторі. Такі ознаки характерні для ефекту після вживання ЛСД або магічних грибів, але інтенсивність відвару з кактуса слабкіша.