Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07034
Lophophora echinata - близький родич легендарної лофофори Вільямса. У хімічному складі готового відвару з цього кактуса немає мескаліна, але є багато інших алкалоїдів.
Показать все Свернуть

Lophophora echinata

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Лофофора
Рід:
Lophophora/Лофофора
Основна діюча речовина:
Pellotine
Стебло:
не більше 12 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
США (Техас)
Ефект:
психоактивний, яскраві і насичені галюцинації
433 грн.

Описание Lophophora echinata

Lophophora echinata - близький родич легендарної лофофори Вільямса. У хімічному складі готового відвару з цього кактуса немає мескаліна, але є багато інших алкалоїдів, що викликають змінений стан свідомості, домінуючим з яких виступає пеллотін.

Походження кактусів Lophophora echinata

Насіння кактуса Lophophora echinata було привезене з Техасу (США). У регіонах поширення цей вид кактусів надає перевагу розвиватися в півтіні невеликих чагарників і можливих годуючих рослин типу Larrea tridentata.

Зовнішній вигляд кактусів Lophophora echinata

Представлений суккулент має кулясту форму і розвиває кореневу систему великого розміру. З насіння формуються невеликі горбисті скупчення або змінні стеблеві групи. На дорослому кактусі налічується від 5 до 13 широких і плоских ребер.

Стебло досягає 7 см у висоту і до 12 см в діаметрі. Квіти мають білувате або рожеве забарвлення. У діаметрі можуть досягати 3 сантиметрів. Насіння визрівають чорними і мають горбисту форму.

Вирощування кактусів Lophophora echinata

Lophophora echinata невибаглива рослина. Уповільнений ріст вимагає створення певних умов. У літню пору для цього виду кактусів підходить півтінь, а в інші пори року необхідно забезпечити сукулентам інтенсивне освітлення.

Насіння кактусів необхідно попередньо замочувати у воді на 12-24 години, після чого їх висаджують в неглибокі і широкі лотки, покриті поліетиленовою плівкою. Через 21 день вже з'являться сходи. Коренева система представленого виду лофофори схильна до гниття, тому в якості поживного субстрату краще використовувати зернистий субстрат з хорошим дренажем, що складається з торфу, вермикуліту і річкового піску.

Поливи повинні бути досить рідкими, щоб зберегти рослину компактною. При рясному поливі растішка може потріскатися або загнити. Не варто турбуватися, коли між поливами кактус втягується в землю і набуває сіро-зеленого забарвлення. Така властивість абсолютно природна.

Як і інші представники посушливої зони, Lophophora echinata вимагає сухої прохолодної перезимівлі, інакше може загинути від гнилі. Діапазон температури повинен імітувати природне середовище зростання. У пустелі вдень жарко, а вночі холодно, тому гровер повинен створити такі умови.

Вживання і ефект кактусів Lophophora echinata

Алкалоїди, що містяться в цьому виді кактуса здатні збільшити швидкість розумових процесів, а також викликати яскраві і насичені галюцинації. Багато мандрівників по світу магічних одкровень, викликаних вживанням психоактивних рослин, фіксували піднесений ейфорійний стан, що плавно переходить в переживання містичного плану. Ефект настає через 30-60 хвилин після вживання відвару і триває до 6-8 годин.