Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03604
Формуються подібно виноградній лозі пагони, і великі проміжки в міжвузлях, дозволяють в процесі цвітіння використовувати методику SCRoG або LST, що збережуть гілки й посприяють максимальній врожайності.
Показать все Свернуть

Lemon Skunk feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Original Skunk x Citral
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
267 грн.

Описание Lemon Skunk feminised Green House Seeds

Один з небагатьох штамів конопель з пропорційним співвідношенням фенотипу Indica і Sativa отримав генетичну спадковість відомих сортів Skunk і Citral з Пакистану. Високий вміст ТГК-19,12%, вдало доповнений компонентами КБД - 0,23%, наділило цей сорт канабісу прекрасними властивостями, затребуваними у любителів рекреаційного вживання тонізуючого диму.

Загальні характеристики конопель Lemon Skunk

Насіння конопель Lemon Skunk feminised формують красиві рослини висотою 90-120 см, які в свою чергу, утворюють одну центральну колу з невеликою кількістю бічних відгалужень. Легка зростаюча конопляна культура насичена темно-зеленим листям, а щільні суцвіття рясно наповнені смолою.

Всього 8 тижнів цвітіння і можна насолоджуватися приємним ароматом і потужним психоактивним впливом дозрілих суцвіть, покритих товстим шаром первозданної смоли. Також радує врожайна щедрість - при оптимальних умовах в Indoor з одного квадратного метра посівної площі можна зібрати до 800 грамів величезних смачних шишок. І стільки ж з куща, вирощеного на відкритому просторі щодо холодної Північної частини Європи. Зазвичай врожай в цьому регіоні припадає на кінець вересня.

Вирощування конопель Lemon Skunk

Рослина прекрасно вирощується в Indoor, Greenhouse і Outdoor при відповідних кліматичних умовах і підтримкі гроверів.

Формуються подібно виноградній лозі пагони, і великі проміжки в міжвузлях, дозволяють в процесі цвітіння використовувати методику SCRoG або LST, що збережуть гілки й посприяють максимальній врожайності.

Аромат, смак і ефект конопель Lemon Skunk

Індивідуальність цього сорту виражена в сильному психоактивному впливі на тлі інтенсивного цитрусового аромату. Потужний і збалансований ефект, починається з тонкої мозкової стимуляції. Через нетривалий час після вживання стаффа з'являється приємне фізично розслаблююче відчуття, під впливом якого споживач знаходиться протягом тривалого часу.

Штам обов'язково зачарує досвідчених споживачів і випадкових користувачів. Рекомендується вживати у вечірній час після важкого робочого дня.