Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2527
«Кубанський вбивця» відмінно підходить для культивації у відкритому грунті і домашньому гроубоксі. Високий розмір кущів легко контролювати в індорі шляхом прищипування верхівки, а також раннім переводом в режим цвітіння.
Показать все Свернуть

Кубанский убийца feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sativa х Northern Lights x AK-47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, тривалий, розслаблюючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Кубанский убийца feminised Ganja Seeds

Фемінізований Кубанський вбивця однією своєю назвою вже натякає гроверу на високий психоактивний ефект. У відкритому грунті кущі можуть досягати 2 метрів у висоту і випромінюють насичений аромат тропічних фруктів. Рослина нарощує значних розмірів центральну колу і безліч довгих, але тонких бічних гілок. До кінця дозрівання бутонів рекомендується підв'язати найперспективніші гілки, щоб уникнути надлому під вагою шишечної маси.

Фемінізоване насіння гарантує садівникові формування тільки жіночих кущів і дозволяє виростити справжню сенсімілью - не запилену рослину канабісу.

Походження конопель Кубанський вбивця

Насіння конопель «Кубанський вбивця» feminised було отриманее в результаті схрещування благородної Кубанської сатіви з Північним Сяйвом і легендарним АК 47. Домінуюча сатіва в генному «коктейлі» стрейна допоможе цінителю канабісу випробувати "Убивчий" хай, пов'язаний з трансцендентним переживанням і творчим піднесенням. Рівень ТГК в смолі рослини досягає рекордних 22% і наділяє сорт правом відправити у нокдаун навіть досвідченого курця.

Особливості вирощування конопель Кубанський вбивця

«Кубанський вбивця» відмінно підходить для культивації у відкритому грунті і домашньому гроубоксі. Високий розмір кущів легко контролювати в індорі шляхом прищипування верхівки, а також раннім переходом в режим цвітіння.

Стрейн піддається всім відомим технікам культивації: LST, SCROG і SOG. Можливість отримання клонів дозволяє максимально використовувати наявну в гроубоксі площу, а також гарантує високий показник врожайності. З одного квадратного метра в індорі можна отримати до 800 грам сухого продукту. Період цвітіння становить 7-9 тижнів. Рекомендоване освітлення: 400-600 Ватт Днат. У аутдорі урожай збирають з кінця вересня до середини жовтня.

Смак і ефект конопель Кубанський вбивця

Сухі суцвіття штаму наповнять простір насиченими нотками манго, папайі і цитрусу. Дим міцний і залишає приємний класичний післясмак, що нагадує благородний гашиш. Вплив на організм збалансований. Дим швидко піднесе свідомість в круговерть піднесеного "хая" і подарує ясність розуму. Ефект чистого розуму дозволить зануритися в безмежну атмосферу творчих відкриттів і геніальних ідей. Індічна складова вступить в свої права з затримкою і подарує чарівний "стоун", огорнувши тіло ніжним серпанком умиротворення і спокою.

Медичні характеристики конопель Кубанський вбивця

Цілющий потенціал дозволяє застосовувати проліковані шишки і смолу для лікування безсоння, психічних розладів, бронхіальної астми, глаукоми, а також як знеболюючий засіб.