Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06075
Перед висадкою в грунт насіння конопель замочують на 12-24 години в воді і пророщують між вологими ватними дисками. Рекомендоване освітлення - від 400 ват Днат. У маленьких гроубоксах можна використовувати лампи ЛЕД і ЕСЛ від 150 ват.
Показать все Свернуть

Karasora feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує плавну хвилю розслаблення, що супроводжується легкої ейфорією
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Karasora feminised Bang Seeds

Karasora feminised - чудовий гібрид від селекціонерів сідбанка BangSeeds. Стрейн володіє винятковим медичним потенціалом, а також невибагливістю до умов культивації і високою продуктивністю. Рослини стійко переносять погодні примхи, а також не бояться епідемії цвілі і гнилі. Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний штам - ідеальне рішення. Концентрація ТГК досягає 17%.

Цвітіння триває 7-9 тижнів і супроводжується насиченим ароматом фруктів. У висоту кущики можуть досягати 110 сантиметрів, що дозволяє легко замаскувати плантацію у відкритому грунті серед густої трави і низькорослих чагарників.

Фемінізовані насіння конопель цього стрейна гарантують гроверу, що з них зійдуть тільки жіночі сходи.

Походження конопель Karasora

Для того щоб отримати фемінізований гібрид Karasora, брідери сідбанка BangSeeds схрестили добірні фенотипи індіка і сатіва. Кілька циклів стабілізації дозволили отримати першокласний сорт, що володіє чудовими смакоароматична якостями, а також здатністю швидко усувати больові симптоми різного походження.

Особливості вирощування конопель Karasora

Фемінізований канабіс Карасор ідеально адаптований під вирощування у відкритому грунті, а також в теплиці і домашній оранжереї. Оптимальними ємностями для культивації вважаються горщики від 7 літрів. Перед висадкою в грунт насіння конопель замочують на 12-24 години в воді і пророщують між вологими ватними дисками.

Рекомендоване освітлення - від 400 ват Днат. У маленьких гроубоксах можна використовувати лампи ЛЕД і ЕСЛ від 150 ват. Рослини піддаються всім відомим технікам культивації і не стресують при підрізуванні верхівки. З квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам сухих ароматних бутонів.

Кущі добре реагують на помірне внесення добрив і на регулярний полив.

Аромат і ефект конопель Karasora

Смакоароматична палітра сухих і грамотно пролікованих бутонів цього сорту наповнена вишуканим ароматом дивовижних фруктів. М'який дим залишає приємний післясмак і дарує плавну хвилю розслаблення, що супроводжується легкої ейфорією і творчої радістю.

Медичне застосування конопель Karasora

Терапевтичний потенціал цієї культури дозволяє застосовувати екстракти та сухі шишки для лікування глаукоми, відновлення сну і стимуляції апетиту. Також їх використовують в якості м'язового релаксанта і як засіб знижує тривожність.