Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03570
Невибагливість рослини і впевнене протистояння агресивному середовищу зробило насіння конопель популярними серед новачків-початківців для пізнання гроверского мистецтва.
Показать все Свернуть

Kalashnikova feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, тривалий ефект приємної важкості тіла, фізичного і душевного розслаблення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
500 грн.

Описание Kalashnikova feminised Green House Seeds

Гібрид, отриманий методом схрещування двох легендарних сортів AK-47 + White Widow, в якому 80% Indica вдало доповнюється 20% Sativa, успішно прийняв естафету іменитих "родичів" і відразу зайняв почесне місце в ніші конопляних культур з високими медико-рекреаційними властивостями. Злиття знаменитої генетики призвело до створення сорту з важкими просмоленими шишками, припорошеними розкішним інеєм з кристалів ТГК.

Калашнікова відрізняє 15,44% насиченість ТГК, вдало доповнена 0,17% КБД. Канабіс легко адаптується до умов обмеженого простору, безболісно переносить обрізку гілок і проріджування, що дозволяє застосовувати сучасні ефективні техніки SOG і ScrOG.

Загальні характеристики коноплі Kalashnikova

Якщо рослині забезпечити рекомендований мінімум догляду (підгодівля, полив, освітлення), через 8 тижнів цвітіння можна сміливо розраховувати на 750 грамів суцвіть з квадратного метра посіву при вирощуванні в приміщенні. Не менш значна продуктивність на відкритому просторі - в регіонах з холодним кліматом до 1000 грамів з куща в кінці вересня. Шишки довгастої форми вражають значними розмірами з майже плоскою верхівкою. Через рясну насиченость білосніжних трихом часом важко розгледіти властивий суцвіттям основний лимонно-зелений колір.

Рослина швидко пристосовується до змін температури і адекватно реагує на підвищену вологість.

Вирощування коноплі Kalashnikova

Невисока рослина впевнено культивується в закритому і відкритому грунті. Для досягнення максимальної врожайності рекомендується забезпечити 18-годинний режим освітленості при температурі не нижче + 10 °C.

Невибагливість рослини і впевнене протистояння агресивному середовищу зробило насіння конопель популярними серед новачків-початківців  для пізнання гроверского мистецтва.

Медичне застосування коноплі Kalashnikova

Фемінізований стрейн не поступається кращим аналогам конопляних культур з медичними властивостями. Давно і успішно застосовується для нормалізації апетиту, локалізації больових проявів, в тому числі хронічних.

Аромат, смак і ефект коноплі Kalashnikova

Вживання психоактивної дози гібридної культури з фруктово-пряними відтінками викликає сильний, тривалий ефект приємної важкості тіла, фізичного і душевного розслаблення.