Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03608
Штам невибагливий в догляді і прощає багато помилок і перепади погодних умов, тому він рекомендується початківцям гроверам для швидкого освоєння техніки культивації.
Показать все Свернуть

K-Train feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Train wreck x OG Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
600 грн.

Описание K-Train feminised Green House Seeds

У створенні штаму брали участь потужний Trainwreck і оригінальний OG Kush. Сорт перейняв у своїх батьків яскраво виражену спадковість індіки, а також прискорений період цвітіння і високий 23% зміст ТГК, доповнений 0,3% КБР і 0,34% CBN.

Загальні характеристики конопель K-Train

Після того як якісне насіння конопель K-Train feminised проростуть, а міцні кущі минуть стадію вегетації, почнеться період цвітіння, який триває 9 тижнів. До збору врожаю, при культивації в Outdoor слід приступати на початку жовтня. При регулярному поливі, гідному освітленні і періодичної підгодівлі з одного м2 посівної площі в Indoor можна зібрати до 800 грамів суцвіть, рясно вкритих шаром первозданної смоли і близько 1000 грамами з куща на відкритому просторі.

До переваг цього сорту також відноситься сильна і стійка структура стебел, великі гілки, товсті великі листки темно-зеленого кольору і щільні пухнасті шишки.

Вирощування конопель K-Train

Канабіс K-Train feminised однаково впевнено вирощується в закритому приміщенні і на відкритому повітрі, прекрасно управляється з завищеними рівнями ЄС. Штам невибагливий в догляді і прощає багато помилок і перепади погодних умов, тому він рекомендується початківцям гроверам для швидкого освоєння техніки культивації.

У другій фазі цвітіння рослина досягає піку масивності, доповненої значною вагою суцвіть. При використанні методу SCRoG або LST, коноплярі помітно збільшить врожай.

Аромат, смак і ефект конопель K-Train

Відчуття, викликані невеликою дозою неповторні. Ефект індічний, важкий, тривалий. Смак інтенсивно Кушевой, солодкий і земляний, з мускусним фоном.

Тривала приємна тяжкість в тілі і свідомості принесе задоволення навіть найсуворішим експертам і вишуканим цінителям психоактивної тонізації.