Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0577
Елітне насіння конопель Jamaican Orange Skunk feminised прекрасно сходить і перетворюється у величезні кущі в умовах відкритого грунту, а також адаптовані під індорне вирощування.
Показать все Свернуть

Jamaican Orange Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
почуття розслабленості і невагомості в супроводі барвистої ейфорії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Jamaican Orange Skunk feminised Ganja Seeds

Насіння конопель Jamaican Orange Skunk feminised захопить садівників невибагливими і сходами, які швидко розвиваються та не бояться несприятливих погодних умов і прекрасно себе почувають на будь-яких типах грунтів. Вже на п'ятому тижні вегетативного росту гровер може переводити плантацію в режим цвітіння, так як до цього часу кущі перетворяться в міцні і пухнасті рослини з широким темно-зеленим листям і безліччю зав'язей суцвіть. У генетичному «коктейлі» штаму домінує індіка (70%), тому можна готуватися до важких і тугих шишок, яким буде потрібна підв'язка на останніх тижнях життєвого циклу.

Висота кущів може досягати 60-80 сантиметрів, а цвітіння триває всього лише 60 днів. Аромат під час росту досить сильний, але приємний. У ньому поєднуються цитрусові інтонації і нотки квіткової галявини. Рівень ТГК - 18%.

Походження конопель Jamaican Orange Skunk

Фемінізоване насіння конопель Jamaican Orange Skunk - отримане в результаті кросу оригінального Сканку, добірного індічного гібрида і ямайської сатіви, яка нагородила стрейн шикарним апельсиновим ароматом.

Особливості вирощування конопель Jamaican Orange Skunk

Елітне насіння конопель Jamaican Orange Skunk feminised прекрасно сходить і перетворюється у величезні кущі в умовах відкритого грунту, а також адаптовані під індорне вирощування. В аутдорі штам висаджують добре укоріненою розсадою в глибокі лунки, об'ємом від 20 літрів. В якості поживної основи використовують компостну землю, змішану з кокосовим волокном і крупним перлітом.

Рослини можна культивувати технікою SOG, а також SCROG. З одного квадратного метра досвідчені коноплярі знімають до 500 грам шишок або до 600 грам з однієї рослини на вулиці.

Оптимальне освітлення - 250 -600 Ватт Днат. Горщики - 8-15 літрів.

Смак і ефект конопель Jamaican Orange Skunk

Оригінальний і дуже насичений аромат стиглих апельсинів заповнить весь простір приміщення, в якому цінитель селекційного канабісу вирішить подрібнити сухі бутони представленого стрейна. Запашний і насичений оліями дим подарує чудове почуття розслабленості і невагомості в супроводі барвистої ейфорії.

Медичні характеристики конопель Jamaican Orange Skunk

Цілющий потенціал культури дозволяє застосовувати проліковані бутони і екстракти на їх основі для зняття тривожності, хронічної втоми, підвищення життєвого тонусу, а також як знеболюючий засіб і м'язовий релаксант.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Jamaican Orange Skunk післяплатою.