Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03614
Фемінізовані насіння канабісу Jack Herer feminised стрімко проростають і формують потужний кущ з розвиненою гіллястої структурою. Фаза цвітіння викликає захоплення багатством суцвіть, за якими ледве проглядається сама рослина.
Показать все Свернуть

Jack Herer feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze x Red Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
настає швидко і споживач тривалий час відчуває емоційний стан щастя і активної розумової діяльності
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
567 грн.

Описание Jack Herer feminised Green House Seeds

Стрейн з генетичним спадком Haze, Northern Light №5 і Shiva Skunk повністю виправдав задуми брідерів. Про це переконливо свідчать численні нагороди та призи, завойовані на престижних міжнародних конкурсах і фестивалях присвячених культурі. У тому числі перше місце на НТСС в 1994 році, перемога в High Times в 1999 році. Після чотирирічної перерви «Джек Херер» продовжив тріумфальний хід - з 2003 по 2008 рік стрейн незмінний переможець High Life Cup в різних категоріях.

Сорт відрізняється 21% вмістом ТГК і майже дорівнює пропорційним співвідношенням сатіви і індіки, які насичують штам чудовими рекреаційними і медичними властивостями.

Загальні характеристики конопель Jack Herer

Фемінізовані насіння канабісу Jack Herer feminised стрімко проростають і паростки формують потужний кущ з розвиненою гіллястої структурою. Фаза цвітіння викликає захоплення багатством суцвіть, за якими ледве проглядається сама рослина. Вони виділяють величезну кількість первозданної смачної смоли, яка через недостатність місця на шишках розташовується на листках і бічних гілках.

Після 8-9 тижневого періоду цвітіння, рослина віддячить чуйного гровера 750 грамами суцвіть з м2 посіву в Indoor і до 1150 грамів з куща, вирощеного методом Outdoor. У регіонах Північної Європи врожай дозріває до середини жовтня.

Вирощування конопель Jack Herer

Культивувати фемінізований стрейн можна в Indoor і на відкритому просторі, проте краще вирощувати культуру в приміщенні.

Медичне застосування конопель Jack Herer

Поряд з високими психоактивними властивостями штам завоював міцну повагу медиків. Компоненти штаму дозволяють успішно лікувати великий "букет" хвороб, в числі яких нудота, втома, стресовий стан, депресія, больові синдроми і хронічно поганий апетит.

Аромат, смак і ефект конопель Jack Herer

Цей сорт конопель виливає аромат свіжого газону з ненав'язливими нотками квіткового букета. Тонізуючий дим пройдеться по рецепторам ейфорійним смаком солодкого нектару квітів з привабливим гострим присмаком спецій і перцю. Вплив настає швидко і споживач тривалий час відчуває емоційний стан щастя і активної розумової діяльності.