Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03936
Як штам, що створювався для культивування у відкритому грунті, і з оглядкою на вологий клімат Нідерландів, Холландс Хоуп відмінно захищений від утворення цвілі і взагалі легко вирощується коноплярами, незалежно від ступеня їх підготовки.
Показать все Свернуть

Hollands Hope feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Hollands Hope
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
повністю відключає навколишній світ, відправляючи вас в світ розслабленого задоволення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Hollands Hope feminised Dutch Passion Seeds

Вже з того, як називається сорт, легко здогадатися, що це насіння конопель з Нідерландів в усіх сенсах. Стрейн культивувався і розвивався в цій європейській країні з вісімдесятих років минулого століття. І зараз поширенням насіння цього канабісу займається також компанія з Нідерландів - Dutch Passion. Індічний гібрид дійсно дав надію голландським брідерам на успішний гровінг, з урахуванням непередбачуваності погоди в цій приморській країні.

Загальні характеристики конопель Hollands Hope

Вісім тижнів цвітіння і ваш харвест готовий до збору. У відкритому грунті коноплярі орієнтуються на останні дні вересня і початок наступного за ним місяця. За повний життєвий цикл, рослини виростають до двометрової висоти у аутдорі, а в закритому просторі значно нижче. У тому ж відкритому грунті збір марихуани з одного куща може скласти цілий кілограм, але в середньому близько 600-800 грам. Взагалі, важливо відзначити, що перед вами саме аутдорний гібрид. Частка ТКГ в канабісі стабільна від 14% і вище.

Вирощування конопель Hollands Hope

Штам створювався для культивування у відкритому грунті, і з оглядкою на вологий клімат Нідерландів, Холландс Хоуп відмінно захищений від утворення цвілі і взагалі легко вирощується коноплярами, незалежно від ступеня їх підготовки. Вибираючи вирощування конопель в гроубоксі, заздалегідь надайте досить вільного простору кущам. Уникайте зайвої підгодівлі рослинам, щоб додаткове підживлення не почали стимулювати ріст листя, а не шишок, які вам необхідні.

Медичне застосування конопель Hollands Hope

Найчастіше дану марихуану використовують медики для подолання пацієнтами деструктивного стану депресії і виходу з стресових ситуацій, яких в нашому житті буває чимало.

Запах, аромат і ефект конопель Hollands Hope

Солодкість диму може виявитися оманливою і ефект просто вбивчим. Ганджа повністю відключає навколишній світ, відправляючи вас в світ розслабленого задоволення. Смак і аромат мають схожість букетів з хвої, польових квітів, деревини і перцевих ноток.