Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03652
Гібрид невибагливий, має високий імунітет, тому з його культивацією може впоратися навіть початківець гровер. З насіння конопель Hawaiian Snow feminised формуються високі рослини з довгими бічними відгалуженнями і витягнутими тонкими листями.
Показать все Свернуть

Hawaiian Snow feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Hawaii
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Hawaiian sativa x Laos
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
334 грн.

Описание Hawaiian Snow feminised Green House Seeds

Краще всяких слів цей сорт канабісу характеризують численні нагороди в престижних міжнародних номінаціях. У період з 2003 по 2011 рік фемінізований стрейн був постійним призером вищих сходинок конопляного п'єдесталу. Успіху супроводжувало рішення селекціонерів створити штам з переважним пануванням сатіви (Sativa 80% + Indica 20%), для чого в схрещуванні використовували відомі в світі канабісу сорти Hawaiian sativa і Laos.

Загальні характеристики конопель Hawaiian Snow

З насіння конопель Hawaiian Snow feminised формуються високі рослини з довгими бічними відгалуженнями і витягнутими тонкими листями. Цвіте канабіс близько 12 тижнів, в залежності від способу культивації. У Indoor з квадратного метра посіву продуктивність досягає 730 грамів смолистих шишок і до 1200 грамів з куща, вирощеного на відкритому повітрі. У регіонах з холодними кліматичними умовами пора збору врожаю припадає на останній тиждень жовтня.

Суцвіттям і листю канабісу в період цвітіння властива світло-зелене забарвлення. В цей же час шишки обростають ворсинками снігового кольору. Тривалість фази цвітіння компенсується чудовими властивостями кінцевого продукту.

Вирощування конопель Hawaiian Snow

Гібрид невибагливий, має високий імунітет, тому з його культивації може впоратися навіть початківець гровер. Паростки штаму відрізняє висока стійкість до стресів, проте зниження температури, нестача світла і недотримання режиму поливу порушує процес зростання і розвитку.

Структура кущів дозволяє і вимагає застосувати метод LST. Культура ідеально підходить для вирощування в регіонах з екваторіальним, тропічним, субтропічним і помірним кліматом.

Медичне застосування конопель Hawaiian Snow

Медикаментозне застосування марихуани рекомендується для терапії больових і депресійних проявів.

Аромат, смак і ефект конопель Hawaiian Snow

23% міць ТГК, доповнена 0,17% КБД наділила цей сорт конопель властивостями, затребуваними у любителів важкого психоактивного ефекту.

Сатівне явище починається плавно і непомітно, швидко досягає апогею, разом з яким у споживача піднімається настрій і поліпшуються комунікабельні здібності. Спілкування з тонізуючим димом супроводжується приємним специфічним ароматом. Споживач тривалий час знаходиться в стані ніжної розслабленості.