Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1620
Фемінізований сорт конопель Hard Day ідеально підходить для умов скромного домашнього гроурума, а також продемонструє вражаючий результат у відкритому грунті.
Показать все Свернуть

Hard Day feminied Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
сорт не примхливий і чудово підходить для вирощування як у відкритому так і в закритому грунті
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує чудове почуття безтурботності, релаксу і невагомості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Hard Day feminied Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Hard Day - ще один чудовий гібрид з домінуючою індікою (65%) від селекціонерів Ganja Seeds. Невибагливі сходи порадують швидким зростанням, і через 10 тижнів цвітіння обдарують садівника шикарним врожаєм ароматних бутонів. Висота рослин не перевищує 110 сантиметрів, а рівень ТГК досягає 20%.

Походження конопель Hard Day

Насіння конопель Hard Day feminied отримане шляхом схрещування добірного індічного гібрида і лендрейса сатіва з жаркої Африки.

Особливості вирощування конопель Hard Day

Фемінізований сорт конопель Hard Day ідеально підходить для умов скромного домашнього гроурума, а також продемонструє вражаючий результат у відкритому грунті. Розсаду висаджують на вулицю при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Рекомендується завчасно викопати лунки об'ємом від 20 літрів і наповнити їх живильним субстратом на основі суміші компостної землі, вермикуліту і кокосового волокна.

Оптимальне освітлення для гроубокса - 400-600 Ватт Днат. Горщики від 5 літрів. З одного квадратного метра можна знімати до 550 грам тугих іскристих суцвіть (сухих).

В якості добрив можна використовувати професійні добавки або зупиниться на органіці. Канабіс любить "компоти", приготовані на основі кінського гною або концентрованого біогумусу. Ідеальною підгодівлею вважається гуано кажанів.

Смак і ефект конопель Hard Day

В ароматичній композиції стрейна переважають фруктові інтонації. Густий дим подарує чудове почуття безтурботності, релаксу і невагомості.

Медичні характеристики конопель Hard Day

Медичний потенціал штаму дозволяє використовувати його для усунення наслідків стресу, зняття тривожності і виходу з депресії. Екстракти також застосовують як болезаспокійливий і заспокійливий засіб.