Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06890
Насіння конопель Green Crack feminised будуть цікаві любителям солодкої і фруктової травички чудової якості, а також налаштованих на гігантський Харвест гроверам.
Показать все Свернуть

Green Crack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
1989 SSSC Skunk #1 x Isolated Afghani Cut
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, ейфорійний, церебральний
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Green Crack feminised Ganja Seeds

Насіння конопель Green Crack feminised будуть цікаві любителям солодкої і фруктової травички чудової якості, а також налаштованим на гігантський Харвест гроверам. Дані насіння канабісу утворюють досить високі кущі з сильною структурою і довгим, тонким листям, які мають гарний світло-зелений колір. Культура дуже швидко витягується (100-150 сантиметрів в indoor, до 3 метрів в outdoor), тому доведеться виділити досить місця для культивації. Рослини формують безліч великих і важких бруньок, покритих смолою. Тетрагідроканнабінол в готовій до вживання марихуані досягає 18%, а CBD дорівнює 0,1%.

Походження конопель Green Crack

Фемінізований Стрейн Green Crack від виробника Ganja Seeds отримали в результаті схрещування між Skunk # 1 (SSSC 1989 роки) і Isolated Afghani Cut. В результаті вийшов сильний, міцний і легкий у вирощуванні сатівно-домінантний гібрид з коротким періодом цвітіння і дійсно високою врожайністю.

Вирощування конопель Green Crack

Сатівне переважання генів (60%) явно проявляється в стрімкому зростанні канабісу, тому ботаніку необхідно контролювати цей процес за допомогою застосування технік з різним рівнем стресу. Найбільш безболісний і щадний метод - «Екран зелені» або LST. Цвітіння триває 60-65 діб - неймовірно швидко для sativa-dominant штаму. На середині стадії цвітіння слід подбати про додаткову підтримку найперспективніших гілок (особливо при гровінгу в природному середовищі), оскільки приголомшлива врожайність одного куща на вулиці становить 1000-3000 грам. У штучному середовищі продуктивність рослин, правильно розташованих на площі в один квадратний метр, порадує 600 грамами чудових суцвіть.

Аромат і ефект конопель Green Crack

Стафф має інтенсивний тропічний запах і смак, в якому переважають ноти манго, ананаса, екзотичного дерева і ладану. Потужний ейфорічний вплив - стимулюючий і церебральний. Ідеально підходить для приємного проведення часу з друзями, пішої прогулянки з коханою людиною, активних ігор на свіжому повітрі, виконання легких фізичних навантажень (йога) або ведення жвавої, але філософської бесіди з однодумцями.

Медичне застосування конопель Green Crack

В лікарських цілях марихуана цього Стрейна використовується як засіб, що здатний швидко зняти стрес, головний біль, усунути напади паніки або апатію, а також поліпшення загального психофізичного стану.