Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03597
З огляду на генетичне походження і компактність, рослина однаково результативно культивується в закритих приміщеннях і на відкритому просторі.
Показать все Свернуть

GH Cheese feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Selected Skunk Phenotype x Big Buddha
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний, тривалий, ейфорія розслабленості надовго знімає обтяженість думок повсякденними турботами і проблемами
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
200 грн.

Описание GH Cheese feminised Green House Seeds

Суцвіттям даного сорту характерний високий вміст тетрагідроканнабінолу в 19,5%, доповнений CBD-0,6%. Для повноти картини потрібно пам'ятати про генетичну спадковость Sativa 40% + Indica 60%, і тоді стає зрозуміла популярність насіння конопель фемінізованого гібрида у любителів психоактивних стимуляцій.

Якісне насіння конопель GH Cheese feminised формують компактний за розміром і структурою кущ, схожий на відомий англійський фенотип Skunk. Як і оригінал, виробляє неймовірно щільні і товсті суцвіття, покриті рясні шаром смоли.

Загальні характеристики GH Cheese feminised

Період цвітіння триває 56 діб. При культивації в Indoor врожайність суцвіть досягає 800 грамів з м2 і стільки ж в Outdoor при сприятливих кліматичних умовах. На вулиці дозрівання шишок настає в кінці вересня.

Про те, що праця селекціонерів, що створили цей сорт конопель заслуговує повагу, переконливо свідчать численні призи та нагороди в престижних конопляних конкурсах і фестивалях - 1 st Seeds Company HTCC 2006.

Вирощування GH Cheese feminised

Здоровому росту і високої врожайності сприяє теплий сухий клімат, насичений сонячними променями. Також результат залежить від режиму день / ніч в межах 12-18 годин освітленості рослини (природно, ефективніше 18 годин світла в добу). Щедру порцію світла повинні отримати як внутрішні суцвіття, так і розташовані всередині куща. А якщо в процесі цвітіння допомогти рослині передовою методикою SCRoG, можна повністю виключити прикрі втрати врожаю.

З огляду на генетичне походження і компактність, рослина однаково результативно культивується в закритих приміщеннях і на відкритому просторі.

Медичне застосування GH Cheese feminised

Штам активно застосовують в терапевтичних цілях. Особливо ефективна марихуана при відсутності апетиту, безсоння і хворобливих проявах.

Аромат, смак і ефект GH Cheese feminised

Потужний психоактивний ефект вдало доповнений виразним мускусно-землистим ароматом. Незвичайна ейфорія розслабленості надовго знімає обтяженість думок повсякденними турботами і проблемами.