Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1618
Сходи вразять стрімким розвитком і дуже швидко перетворяться в пухнасті компактні рослини з широким листям і міцною структурою. Шишки формуються дуже важкими і величезними.
Показать все Свернуть

Ganesh feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Yamuna x Afghan
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Кавовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія неспішно зміниться чудовим "Стоуном", який заспокоїть думки і тіло, дозволивши насолодитися спокоєм і почуттям невагомості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Ganesh feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний стрейн канабісу Ganesh feminised - дивовижний гібрид. Його ім'я несе в собі енергію Бога мудрості і багатства Ганеші, в честь якого селекціонери і назвали штам. У фенотипі культури домінує Індіка (60%), а на частку Сатіви доводиться лише 40%. Сходи вразять стрімким розвитком і дуже швидко перетворяться в пухнасті компактні рослини з широким листям і міцною структурою. Шишки формуються дуже важкими і величезними. Будуть потрібні підпірки або підв'язки. У висоту кущі рідко перевищують 100 сантиметрів, а цвітіння триває всього 7-9 тижнів.

Походження конопель Ganesh

Фемінізоване насіння конопель Ganesh - це високо затребуваний на ринку гібрид, який був виведений шляхом схрещування психоактивної Сатіви Ямуна з оригінальним клоном вбивчого Афгані. Рівень ТГК досягає 22%.

Особливості вирощування конопель Ganesh

Елітне насіння конопель Ganesh - відмінний вибір для домашньої оранжереї і умов відкритого грунту. Рослини стресостійкі, володіють високим імунітетом до цвілі і гнилі, а також не бояться різких перепадів температури. Селекціонери сид-банку Ganja Seeds рекомендують переводити рослини на цвітіння через 4 тижні вегетативної стадії.

Висаджена в домашніх умовах плантація піддається SCROG, а також клонуванню. Притримавши материнську рослину на стадії вегетації, садівник матиме постійний доступ до живучих черенків і зможе істотно збільшити врожайність, задіявши весь наявний в нього простір для культивації.

В якості поживної основи можна використовувати землю з магазинів "Сад-город" або приготувати її самостійно змішавши компостну землю з крупним перлітом і кокосовим волокном. Оптимальні горщики - 8-15 літрів. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра можна знімати до 600 грам ароматних іскристих бутонів або до 380 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня.

Смак і ефект конопель Ganesh

Запаморочлива ароматична композиція представленого штаму вразить навіть найвибагливішого цінителя якісної марихуани. У палітрі поєднуються аромати шоколаду, вологої землі і ноток благородного Сканку. Насичений маслами дим подарує чудове трансцендентне переживання і відкриє потік творчого натхнення. Ейфорія неспішно зміниться чудовим "Стоуном", який заспокоїть думки і тіло, дозволивши насолодитися спокоєм і почуттям невагомості.

Медичні характеристики конопель Ganesh

Сорт Ганеша feminised володіє винятковим терапевтичним потенціалом, що дозволяє застосовувати його шишки для лікування неврастенії, зняття тривожних станів, усунення головного болю, а також в якості м'язового релаксанта і засобу, що усуває нудоту.

Ми пропонуємо нашим клієнтам купити фемінізоване насіння конопель Ganesh післяплатою і доторкнутися до світу селекційних сортів канабісу.