Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1617
Фемінізоване насіння конопель G13 Skunk гарантовано дасть тільки жіночі сходи, яким не страшні перепади температур, епідемії цвілі і гнилі, а також регулярні підрізування і тренування.
Показать все Свернуть

G13 Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
G13 x Skunk №1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійний, з переходом в розслаблення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание G13 Skunk feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт канабісу G13 Skunk feminised заслужив загальну любов у садівників "Старої школи", а також визнання у початківців-гроверів, які вирішили долучитися до класики селекційного мистецтва. Фемінізоване насіння конопель G13 Skunk гарантовано дасть тільки жіночі сходи, яким не страшні перепади температур, епідемії цвілі і гнилі, а також регулярні підрізування і тренування. Рослини формують стрункої структури кущ, який нарощує значну масу тугих і вкрай ароматних шишок, повністю облитих смолою. Висота не перевищує 130 сантиметрів і піддається примусовому контролю технікою SCROG або прищипуванням верхівки. Цвітіння триває 7-9 тижнів, а рівень ТГК становить 19%.

Походження конопель G13 Skunk

У фенотипі представленого сорту міститься 60% індіки і 40% сатіви. Насіння конопель G13 Сканк feminised отримане шляхом схрещування таємничого G13 з секретних лабораторій США та оригінального клону Skunk # 1.

Особливості вирощування конопель G13 Skunk

Елітне насіння конопель G13 Skunk стане відмінним вибором для цінителів аутдорної культивації, а також для гроверів, які віддали своє серце індору. Високий відсоток схожості "горіхів" гарантований за умови дотримання основних правил пророщування:

Насіння конопель замочують в теплій воді на 12 годин;

Поміщають їх між двома вологими ватними дисками і кладуть в невеликий контейнер або пакет;

При появі через 1-4 дня білих корінців, насіння висаджують в грунт на глибину 0,5 см. І лише злегка присипають землею.

Як субстрат використовують збагачену торф'яну суміш, до якої додають 1 \ 4 кокосового волокна і стільки ж крупного перліту. Замість торфу можна використовувати компостний грунт. Висаджують стрейн добре укоріненою розсадою в глибокі лунки, об'ємом від 20 літрів.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат або ЛЕД від 200 Ватт для маленьких гроурумів. З одного квадратного метра при SOG знімають до 800 грам сухих і ароматних суцвіть.

Смак і ефект конопель G13 Skunk

Аромат класичного Сканку і благородного гашишу припаде до вподоби любителям марихуани з 70-х. Насичений, але терпкий дим моментально сп'янить свідомість курця і подарує чудове ейфоричне піднесення до світу натхнень, творчих задумів і геніальних ідей. Стоун настане пізніше і подарує приємну розслабленість.

Медичні властивості конопель G13 Skunk

Культура має грандіозний медичний потенціал. Її часто використовують для усунення больових симптомів різного походження, а також в якості антидепресанту і засобу, що стимулює апетит.