Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03930
Перед тим, як виростити коноплі в домашніх умовах, врахуйте, що переваг і категоричних приписів у стрейна немає. Він комфортно розвивається в будь-яких умовах.
Показать все Свернуть

Frisian Duck feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Frisian Dew x Ducks Foot
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
супроводжується ейфорією щастя і розслабленням, яке поступово доповнюється неймовірним голодом
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Frisian Duck feminised Dutch Passion Seeds

Селекціонери Dutch Passion здійснили схрещування Стрейна Frisian Dew і Ducks Foot, результатом чого і стала поява нового гібридного штаму під назвою Frisian Duck. У вас є прекрасна можливість купити насіння конопель в Україні цього дивного сорту, чия зовнішність вкрай не схожа на більшість пропонованих ліній даної культури. Листя Фрізіан Дак насправді виглядають, як качині лапки і не кидаються в очі стороннім.

Загальні характеристики конопель Frisian Duck

Середній термін цвітіння для рослин гібрида становить приблизно вісім тижнів, причому у відкритому грунті, для визначення піку зрілості, можна орієнтуватися на перші числа жовтня. Frisian Duck з легкістю долає півтораметрову висоти навіть в індорі, а в аутдорі двометрові ялинки і зовсім можуть стати нормою. Частка фітоканнабіноідов в сухій речовині виглядає наступним чином: ТГК - 15% і КБД - 5%.

Вирощування конопель Frisian Duck

Перед тим, як виростити коноплі в домашніх умовах, врахуйте, що переваг і категоричних приписів у стрейна немає. Він комфортно розвивається в будь-яких умовах. Протягом більшої частини часу дозрівання, кущі дійсно будуть практично невпізнанні і лише в заключній фазі верхівки позначать, що перед вами конопля посівна. З початком цвітіння у листя і стебел з'являються оригінальні фіолетові відблиски.

Медичне застосування конопель Frisian Duck

Кращим застосуванням цієї марихуани є протистояння від больових відчуттів. У меншій мірі сорт ефективний для поліпшення апетиту і боротьби з втомою.

Запах, аромат і ефект конопель Frisian Duck

Ще на стадії цвітіння, шишки конопель виділяють приємний хвойний аромат з нотками цитруса. Смак диму солодкий і щільний. Ефект супроводжується ейфорією щастя і розслабленням, яке поступово доповнюється неймовірним голодом.