Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03927
Frisian Dew відмінно адаптований під вирощування в грунті, особливо аутдорі. Він стійкий до утворення цвілі. Кущі утворюють потужні коли, з невеликою кількістю листя. Тому пропорційне співвідношення суцвіть і листя, явно на користь перших.
Показать все Свернуть

Frisian Dew feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Purple, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Skunk x Purple Star
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
впливає по-особливому, даруючи прилив радості і щастя. Ейфорія поступово змінюється абсолютним релаксом
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Frisian Dew feminised Dutch Passion Seeds

Тільки-но з'явившись на світ, гібрид практично відразу взяв перше місце на виставці «High Life Holland» в 2008-му році і з тих пір користується незмінною популярністю серед коноплярів з різних частин світу. Насіння фем конопель Frisian Dew - плід праці брідерів Dutch Passion протягом декількох років. Вони виконали схрещування сортів Super Skunk і Purple Star, а потім ще близько трьох років займалися відбором клонів, поки не вивели стабільний штам з гідними характеристиками.

Загальні характеристики конопель Frisian Dew

Для сорту характерна цвітіння протягом семи-дев'яти тижнів, з настанням харвесту в першій декаді жовтня (аутдор). Сорт відрізняється високою врожайністю. Здається, що вона в межах середнього (близько 500 г / м.кв.). Але з урахуванням невеликої висоти зрілих рослин, сам по собі показник значний. Ще одна відмінна риса стрейна міститься в його зовнішності. Це не зовсім фіолетова конопля, одержаний відтінок ближче до синього. Відсоток ТГК стабільний і не зменшується нижче 10%.

Вирощування конопель Frisian Dew

Frisian Dew відмінно адаптований під вирощування в грунті, особливо аутдорі. Він стійкий до утворення цвілі. Кущі утворюють потужні коли, з невеликою кількістю листя. Тому пропорційне співвідношення суцвіть і листя, явно на користь перших. Штам успішно культивують в будь-яких умовах, як новачки, так і досвідчені гровери.

Медичне застосування конопель Frisian Dew

Канабіс якісно дозволяє вийти зі стресу і депресії, повертає апетит і позбавляє від безсоння, і ефективний як болезаспокійливий.

Запах, аромат і ефект конопель Frisian Dew

Запах марихуани володіє нотками хвої і фруктів. У смаку проявляється присмак екзотики, типу манго. На організм вживання впливає по-особливому, даруючи прилив радості і щастя. Ейфорія поступово змінюється абсолютним релаксом.