Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03921
Голландське насіння конопель відмінно прокльовується і розвиваються до самого харвесту. Труднощі можуть виникати тільки у відкритому грунті перед самим збором врожаю, коли рослини схильні до появи цвілі.
Показать все Свернуть

Forest Dream feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
не просто церебральний. Приносить позитивний настрій і легку ейфорію
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
767 грн.

Описание Forest Dream feminised Dutch Passion Seeds

Про походження даного гібрида селекціонери банку насіння Dutch Passion тактовно мовчать, але ми можемо з повною впевненістю говорити, що перед вами сортові коноплі з прекрасними характеристиками.

Загальні характеристики конопель Forest Dream

Рослини Форест Дрім відрізняються значними розмірами. За вісім-дев'ять тижнів кущі вимахують до півтора метра в індорі або можуть перетворитися в трьох-чотириметрових гігантів на свіжому повітрі. Природно, з урахуванням таких габаритів і домінування у фенотипі сатіви, врожаї у стрейна також вражаючі: не менше 450 г / кв.м в закритому просторі і до одного кілограма з куща в аутдорі. При частці тетрагідроканнабінола не нижче 16%, виходить шикарний потенціал для гровера будь-якого рівня.

Вирощування конопель Forest Dream

Голландське насіння конопель відмінно прокльовується і розвивається до самого харвесту. Труднощі можуть виникати тільки у відкритому грунті перед самим збором врожаю, коли рослини схильні до появи цвілі. Найчастіше від цього страждають шишки конопель. У підсумку, сам процес гровінга не складний і з ним під силу впорається малодосвідчений конопляр. На стадії вегетації, у кущів з'являється чимало бічних гілок, що і дає в результаті можливість збирати таку кількість марихуани.

Медичне застосування конопель Forest Dream

Відмінний анестетичний засіб при мігрені або головної болі, розслабляє м'язи і нівелює їх спазми. Виводить з меланхолійних і депресивних станів, повертає загублений апетит.

Запах, аромат і ефект конопель Forest Dream

Аромат і запах мають характерний хвойний відтінок з нотками лимона. Смак диму м'який і щільний. Ефект не просто церебральний. Приносить позитивний настрій і легку ейфорію.