Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03684
Рекомендується допомогти кущу Flowerbomb Kush feminised витримати вантаж шишок за допомогою підпірок і розтяжок. При вирощуванні в гідропоніці слід дотримуватися усереднений рівень EC.
Показать все Свернуть

Flowerbomb Kush feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Green Crack x OG Kush (feminized)
Тип:
Sativa / Indica
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
834 грн.

Описание Flowerbomb Kush feminised Strain Hunters Seeds

Гібрид з переважними генами індіки (Indica 70%, Sativa 30%) завоював перше місце на престижній виставці марихуани High Times Cannabis Cup 2012 і кубку виробників канабісу 1st 420 CUP 2012 завдяки приголомшливому впливу на ЦНС. Також в його активі 2-е місце в Copa Canaris 2013 (Іспанія) і 3-е місце в категорії сорти "Індіка" IC Grow Cup 2014.

Відмінними якостями насіння конопель Flowerbomb Kush feminised зобов'язані знаменитим батькам Skunk, Green Crack і OG Kush. Також рослина справляє враження зовнішнім виглядом - темне забарвлення листя цієї культури на деякому віддаленні виглядає страхітливо чорним і загадковим.

Загальні характеристики конопель Flowerbomb Kush

Шановному конопляному призеру потрібно всього 8-9 тижнів для проходження фази цвітіння, в кінці якої він віддячить чуйного гровера гідним врожаєм і фантастичною кількістю смоли, яка щедро покриває навіть листя. При культивації методом Indoor можна зібрати до 900 г здорових суцвіть з одного м2 посіву і стільки ж з куща, вирощеного у відкритому просторі.

У період зростання рослина витягується кілька сильніше інших представників сімейства Kush.

Вирощування конопель Flowerbomb Kush

Штам однаково добре вирощується на відкритому і закритому просторі, проте кращими смаковими якостями володіють суцвіття з тих кущів, які були вирощені в грунті. Рекомендується допомогти кущу Flowerbomb Kush feminised витримати вантаж шишок за допомогою підпірок і розтяжок. При вирощуванні в гідропоніці слід дотримуватися усереднений рівень EC.

Для нейтралізації стійкого запаху, що виділяється рослиною в період цвітіння, оранжерею необхідно оснастити продуктивною вентиляцією з вуглецевим фільтром. В іншому випадку специфічний запах може зацікавити сусідів з усіма наслідками, що випливають.

Медичне застосування конопель Flowerbomb Kush

Добре стимулює апетит, стабілізує сон.

Аромат, смак і ефект конопель Flowerbomb Kush

Висушені шишки популярного штаму виділяють приємний землистий смак з не менш чарівними нотками солодких фруктів. Навіть при вживанні помірної дози, психоактивна дія настає практично миттєво. Спочатку це потужний індічний стоун, після чого він плавно перетікає в сатівний high. На зміну безвольності і нерухомості приходить емоційний підйом бажання творити, спілкуватися і веселитися.