Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1613
Стрейн піддається тренуванням і належним чином лягає "під сітку" (SCROG). Винахідливий гровер зможе також застосувати техніку SOG.
Показать все Свернуть

Exodus Cheese feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Fast Bud clone # 2 x Cheese Sweet
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
нокаутуючий стоун, який надовго прикує до дивана і дозволить відчути приємну розслабленість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Exodus Cheese feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту Exodus Cheese - прекрасний насіннєвий матеріал від бридерів сід-банку Ganja Seeds. Пишні сходи здивують стрімким ростом і продемонструють стійкість до температурних перепадів. Відмінною особливістю стрейна є структура куща. Рослина практично не формує центральну колу і розвивається виключно в ширину. На численних бічних гілках наливаються життєвою силою тугі і важкі суцвіття, покриті жирним шаром блискучих трихом. У фенотипі штаму присутня рівна кількість індіки і сатіви, що гарантує бездоганний збалансований вплив. Цвітіння триває 7-9 тижнів, а рівень ТГК досягає 20%. У висоту кущі рідко перевищують 60 сантиметрів.

Походження конопель Exodus Cheese

Елітне фемінізоване насіння конопель Exodus Cheese отримане селекціонерами Ganja Seeds в процесі селекції оригінальної "сирної" генетики, що давно завоювала серця гроверів по всьому світу.

Особливості вирощування конопель Exodus Cheese

Насіння конопель Exodus Cheese feminised прекрасно адаптоване під вирощування в аутдорі, індорі і садовій теплиці. Компактні кущики стануть чудовим доповненням в дизайні тераси або садової ділянки.

Стрейн піддається тренуванням і належним чином лягає "під сітку" (SCROG). Винахідливий гровер зможе також застосувати техніку SOG. Клонування дозволяє раціонально використовувати наявну площу для культивації, і дає можливість збільшити показник врожайності. Материнську рослину можна роками підтримувати на вегетативній стадії, постійно маючи доступ до черенків. Такий підхід допоможе заощадити на покупці насіннєвого матеріалу.

З одного квадратного метра знімають до 550 грам сухих бутонів або до 600 грам з однієї рослини в аутдорі. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. В якості поживного субстрату використовують суміш кокосового волокна, торфу й крупного перліту. Горщики - 5-12 літрів.

Смак і ефект конопель Exodus Cheese

Запаморочливий аромат фруктів з відтінками хвойного лісу і вологої деревини припаде до вподоби кожному цінителю висококласної марихуани. М'який солодкуватий дим викличе нокаутуючий стоун, який надовго прикує до дивана і дозволить випробувати приємну розслабленість і чудове умиротворення, що супроводжується гармонією з навколишнім світом.

Медичні характеристики конопель Exodus Cheese

Терапевтичний потенціал представленої культури дає можливість використовувати сухі і проліковані суцвіття як антидепресант, а також як знеболюючий і стимулюючий апетит засіб.