Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07209
Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version - суперскоростиглий, дуже врожайний сорт конопель. Підходить для вирощування в кімнатних умовах і в умовах аутдору.
Показать все Свернуть

Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
6 - 7 тижнів
Генетика:
Indica
Тип:
Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version

Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version - суперскоростиглий, дуже врожайний сорт конопель. Підходить для вирощування в кімнатних умовах і в умовах аутдору. Сорт невибагливий, хороший урожай з куща можуть отримати як досвідчені гровери так і початківці.

Походження та характеристики конопель Eleven Roses

Сорт Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version був виведений в 2017 році методом схрещування жіночої рослини Sugar Black Rose і чоловічого Apalachian kush. Отриманий гібрид відрізняється коротким періодом цвітіння, має високу стійкість до бактеріальних, вірусних та грибкових інфекцій, стійкий до шкідників. Конопля сорту Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version підходить для вирощування у відкритому грунті і в контейнерах на вулиці, а також в приміщенні.

Переваги сорту конопель Eleven Roses

Фемінізовані рослини сорту Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version відрізняються коротким періодом цвітіння - всього 55 днів. Чекати часу збору врожаю довго не доводиться - знімати перші шишки можна вже на 45 день в приміщенні і в середині вересня-перших числах жовтня при обробленні рослин на вулиці.
Врожайність з куща досягає 2 кг при аутдорному вирощуванні і 600 г на м2 індора. Сорт на 100% індіка. Концентрація ТГК в продукції досягає 25% при низькому рівні КБД.

Особливості вирощування конопель Eleven Roses

Насіння конопель Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version відрізняються дуже гарною схожістю. Молоді рослини легко приживаються при пересадці.
Для вирощування кущів в приміщенні не потрібно багато місця - рослини формуються компактні, але дуже густі, з потужними колами. При вирощуванні на вулиці рослина досягає у висоту 1,5 м.

Гарного врожаю від Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version домогтися нескладно. Для цього варто забезпечити рослині:

● легкий, добре дренований грунт з кислотно-лужним співвідношенням 5,8-6,5;
● рівномірне освітлення (лампи ДНАТ, 1000 Ват);
● хорошу вентиляцію.

Для вирощування в кімнатних умовах ідеально підходять контейнери об'ємом 10-12 л.

Рослина має потужний імунітет до інфекцій і шкідників.

Можливості медичного застосування конопель Eleven Roses

Інгаляції з марихуаною сорту Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version на ніч дозволяють налагодити сон, зняти тривожність і розслабитися. Рекомендується використання продукту на основі конопель в період курсу хіміотерапії для усунення нападів нудоти, поліпшення апетиту.

Смакові характеристики конопель Eleven Roses

Конопля сорту Eleven Roses feminised Ganja Seeds Fast Version вражає потужним ефектом. Смак продукції при палінні землистий, з солодкуватим присмаком і яскраво вираженим фруктово-ягідним післясмаком.