Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03545
Стадія цвітіння цього знаменується щільним покривом ажурних трихом по всьому об'єму куща, що продукує величезну кількість ароматної смоли. Компактні, з щільною структурою рослини, розвиваються за класичною схемою індіка.
Показать все Свернуть

El Niño feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Brazil, Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze x Super Skunk x Brazilian x South Indian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
плавне розслаблення
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
634 грн.

Описание El Niño feminised Green House Seeds

Життя новому гібриду в 1966 році дали штами конопель Haze і Super Skunk з невеликим додаванням Brazilian і South Indian. В результаті в стрейні явно домінує Indica (70%) з відчутною 30% присутністю Sativa.

Рослині властива висока 21,16 процентна насиченість ТГК. Незважаючи на високий рівень тетрагідроканнабінолу, стафф не виробляє потужний та забійний вплив. Психоактивний ефект настає м'яко і вводить споживача в ейфорійний розслаблюючий стан з довготривалим максимумом.

Загальні характеристики конопель El Niño

Період цвітіння триває до 8 тижнів. При підгодівлі професійними добривами, реалізації максимально рекомендованої освітленості і виконанні інших технологічних вимог, з одного квадратного метра посіву в Indoor можна зняти до 800 грамів суцвіть. При зростанні канабісу на відкритому повітрі, до кінця вересня можна розраховувати на 900 грамів шишок з куща в північній Європі.

Стадія цвітіння знаменується щільним покривом ажурних трихом по всьому об'єму куща, що продукує величезну кількість ароматної смоли. Компактні, з щільною структурою рослини, розвиваються за класичною схемою індіка. У регіонах з температурою не нижче +10 °C культуру можна вирощувати цілий рік.

Вирощування конопель El Niño

Популярному гібриду властива потужна структура з густою насиченістю листяного покриву. Для якісного дозрівання всіх суцвіть необхідно постійно проріджувати листя, що забезпечить доступність світових потоків до внутрішніх шишок.

Енергійний штам розвивається швидкими темпами, що значно полегшує процес культивації. Невибагливість рослин допоможе початківцям гроверам швидко освоїти науку вирощування конопель.

Аромат, смак і ефект конопель El Niño

Невелика доза марихуани фемінізованої конопляної культури нагороджує курця плавним розслабленням, споживач психоактивної речовини стає доброзичливим і товариським. Більшість шанувальників культури воліють розслаблятися тонізуючим димом в колі однодумців.