Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07032
​Echinocactus Grusonii - кактус з великим кулястим стеблом, містить галюциногенні алкалоїди. Великі колючки дуже гострі, на місці уколу ними може утворитися нарив.
Показать все Свернуть

Echinocactus Grusonii

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Ехінокактус Грузона
Рід:
Echinocactus/Ехінокактус
Основна діюча речовина:
Мескалін
Стебло:
до 30 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика, південні її штати
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
333 грн.

Описание Echinocactus Grusonii

Echinocactus Grusonii - кактус з великим кулястим стеблом, містить галюциногенні алкалоїди. Великі колючки дуже гострі, на місці уколу ними може утворитися нарив.

Походження кактуса Echinocactus Grusonii

Echinocactus Grusonii - великий суккулент родом з південних штатів Мексики. Поширений по всьому світу, як оранжерейна і домашня декоративна рослина.

Назву кактус отримав від імені німецького колекціонера кактусів і вченого Германа Грузона. Рослина також відома під іншими назвами - "золотий м'яч", "бочка", "подушка тещі".

Зовнішній вигляд кактуса Echinocactus Grusonii

Кактус з великим кулястим стеблом. Дорослі екземпляри досягають 1 м у висоту і ширину. Рослина не дає діток і не кущиться. У природних умовах можна зустріти групи кактусів, розташованих близько один до одного на поверхні грунту.

Стебло має темно-зелене забарвлення, воно глянцеве, ребристе. На дорослих рослинах кількість ребер досягає 40. На верхівках гострих горбів щільно розташовані ареоли з жовтими шапочками. З кожної ареоли зростає 8-10 радіальних колючок золотистого кольору довжиною до 3 см і 4 центральних. Їх довжина досягає 5 см.

Цвітуть тільки рослини старше 20 років, стебло яких в ширину не менше 40 см. На верхній частині стебла з'являються поодинокі квітки жовтого кольору 5-6 см в діаметрі і до 7 см в довжину.

Вирощування кактуса Echinocactus Grusonii

Рослина розмножується насінням. Перед посадкою дрібні коричневі зернятка замочують у воді зі стимулятором росту. Широкий піддон заповнюють сумішшю з вермикуліту, торфу і річкового піску. Воду з замоченими насінням набирають в шприц, струшують і рівномірно розподіляють по поверхні грунтосуміші. Ємність накривають плівкою отворами, ставлять на південне вікно.

Молоді рослини влітку бажано виставляти на вулицю або на балкон, залитий сонцем. Брак сонячного світла може стати причиною скидання частини колючок, витягування і недостатнього росту стебла вшир.

При температурі повітря вище 30 градусів рослину рекомендується переставляти в більш прохолодне місце. Взимку не можна допускати зниження температури повітря в приміщенні де знаходиться Echinocactus Grusonii нижче 12 градусів. Поливають суккулент, коли грунт повністю висохне, добре відстояною водою.

Використання і ефект кактуса Echinocactus Grusonii

М'якоть кактуса використовують для приготування галюциногенних відварів. Ефект від їх вживання настає через 1-1,5 години. Виникають слухові і зорові галюцинації, рухи стають розслабленими.