Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03913
В середньому, для цвітіння від і до, рослинам потрібно близько дев'яти тижнів. Якщо умови максимально наближені до ідеальних, то врожай у відкритому грунті в районі кілограма канабісу з одного куща виглядає зовсім не фантастично, а цілком реально.
Показать все Свернуть

Desfrán feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Colombia, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mexican Oaxaca x Colombian Punto Rojo x Meao Thai
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний і психоделічний, але саме вплив буквально «вбиває» своєю енергією
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 499 грн.

Описание Desfrán feminised Dutch Passion Seeds

Перед вами багаторазовий переможець виставок і неодноразовий володар кубків по всьому світу, починаючи з 2009-го року по сьогоднішній день. Штам, родом з далекої Південної Америки перемагав не тільки за свою врожайність і ефект. Він виділяється з усього різноманіття асортименту сідбанка Dutch Passion ще і незвичайним смаком. Описати коротко генетичну історію створення сорту вкрай складно. Це був дуже складний мультікросс з таких стрейнів, як: Mexican Oaxaca, Colombian Punto Rojo і Meao Thai. Отримані стабілізовані насіння конопель в подальшому схрестили ще й з таким сортом, як Destroyer. Причому, зробили це багаторазово. Творцем гібрида офіційно є легендарний аргентинський брідер Альберто.

Загальні характеристики конопель Desfrán

В середньому, для цвітіння від і до, рослинам потрібно близько дев'яти тижнів. Якщо умови максимально наближені до ідеальних, то врожай у відкритому грунті в районі кілограма канабісу з одного куща виглядає зовсім не фантастично, а цілком реально. Більш того, деяким гроверам вдається збирати і зовсім рекордні 1300-1400 грамів з куща. В індорі показник дещо нижчий (500-600 г / м.кв.). А тепер про фітоканнабіноіди. Ще є запас для подиву? Десфран ще відноситься і до категорії найпотужніших сортів конопель, адже частка ТГК в ньому від 20%.

Вирощування конопель Desfrán

Ще до остаточної висадки вам слід потурбуватися достатнім простором для розвитку кореневої системи. У той же час, підгодівля для рослин повинна бути помірною. З моменту початку цвітіння, в висоту кущ може збільшуватися майже в три рази. Крім цього, у нього з'являється чимало бічних гілок, які також інтенсивно розвиваються. Сатівна структура рослин відмінно підходить для використання досвідченими коноплярами методу SOG або SCROG. Новачки також будуть раді отриманому врожаю, навіть якщо це буде ваш дебютний гров.

Медичне застосування конопель Desfrán

Для зниження больових відчуттів марихуана Desfrán цілком підходить. Але через сильну психоделічність в загальному впливі, краще використовувати її в помірних дозах.

Запах, аромат і ефект конопель Desfrán

Запах коноплі Десфран чудовий, він являє собою цілий букет яблучно-грушевих відтінків, а в смаку груша доповнюється карамеллю, динею і навіть виноградом. Повз такого сорту марихуани не пройде жоден гурман. Ефект у раннього збору потужний і психоделічний, а у пізнього додається типовий солодкуватий присмак, але саме вплив буквально «вбиває» своєю енергією.