Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1978
Компактність і податливість рослин дають можливість застосувати до них техніку SCROG, SOG і LST. До кінця життєвого циклу рослини будуть повністю покриті щедрим килимом білосніжних трихом.
Показать все Свернуть

Deimos feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує незабутні миті невагомості і розслабленості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Deimos feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сортe Deimos - чудовий індічний гібрид, який містить гени чудового "Північного Сяйва", відомого своєю надмірною продуктивністю смоли. До кінця життєвого циклу рослини будуть повністю покриті щедрим килимом білосніжних трихом. Така особливість натякає Гроверу, що на Харвест він буде володіти достатнім матеріалом для виготовлення якісного гашишу. Сходи cтрейна рідко перевищують 80 сантиметрів, а цвітіння триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Deimos

Гібрид Deimos feminised був отриманий в результаті схрещування Northern Lights і Рудераліс. Тривалий процес інбридингу дозволив отримати стійкий до хвороб і високопродуктивний сорт, який піддається культивації навіть недосвідченим садівникам. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Deimos

Фотоперіодний сорт канабісу Deimos feminised оптимально підходить для вирощування у відкритому грунті, а також в умовах індора і теплиці. Компактність і податливість рослин дають можливість застосувати до них техніку SCROG, SOG і LST. Застосувавши метод клонування, садівник зможе раціонально використовувати площу для культивації, а також підвищить врожайність.

Насіння конопель цього стрейна рекомендується попередньо замочити на 12 годин у воді і проростити між двома вологими ватними дисками.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. Відповідний субстрат - суміш кокосового волокна з перлітом і збагаченим грунтом.

Смак і ефект конопель Deimos

Проліковані сухі суцвіття виділяють химерну комбінацію індійських солодощів і приправ. Ефект, як і належить індікі, відчувається вже з першої затяжки. Потужна хвиля скам'яніння відправить растамана в крісло і подарує незабутні миті невагомості і розслабленості.

Медичні характеристики конопель Deimos

Медичний потенціал дозволяє використовувати екстракти штаму для лікування безсоння, а також як болезаспокійливий засіб.