Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03909
Брідери радять використовувати вирощування конопель в теплиці або гроубоксі, де рослини відчувають себе більш комфортно, в умовах стабільності температури, вологості та інших параметрів гровінга. Сорт підходить коноплярам будь-якого рівня підготовки.
Показать все Свернуть

Critical Orange Punch feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Kritikal Bilbo x Orange Bud x Grandaddy Purps
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
найпотужніший із запаморочливою ейфорією і фінальним розслабленням
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
232 грн.

Описание Critical Orange Punch feminised Dutch Passion Seeds

В якості основи для виведення цього гібрида, селекціонери банку насіння Dutch Passion використовували іспанську генетичну лінію Kritikal Bilbo, яку схрестили з дуетом Orange Bud і Grandaddy Purps. Але в зв'язку з невисокими показниками врожайності, брідери прийняли рішення провести додатковий крос з оригінальним фотоперіодним штамом Critical, що відрізняється підвищеним вмістом ТГК і шикарними врожаями. Це вирішило всі виниклі раніше проблеми, і світ побачив Critical Orange Punch.

Загальні характеристики конопель Critical Orange Punch

Всього вісім тижнів проходить з моменту, як проклюнуться насіння фем конопель, до довгоочікуваного харвесту. В індорі висота рослин може досягати півтораметрової позначки, а у відкритому грунті ще більше. Врожайність сорту становить понад 500 грам з квадратного метра площі посіву.

Вирощування конопель Critical Orange Punch

Брідери радять використовувати вирощування конопель в теплиці або гроубоксі, де рослини відчувають себе більш комфортно, в умовах стабільності температури, вологості та інших параметрів гровінга. Сорт підходить коноплярам будь-якого рівня підготовки.

Медичне застосування конопель Critical Orange Punch

Поєднання індіки і сатіви зумовило ефективність застосування марихуани в профілактичних цілях для нівелювання панічних атак і тривожних станів. Канабіс відмінно позбавляє від больових відчуттів в м'язах і мігрені.

Запах, аромат і ефект конопель Critical Orange Punch

Аромат марихуани специфічний, найбільш близький по букету до афганського гашишу. У сканковом смаку фігурують нотки цитруса. Ефект від вживання найпотужніший із запаморочливою ейфорією і фінальним розслабленням.