Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04117
Елітні фемінізовані насіння конопель Critical Mass - чудовий посадковий матеріал, який чудово підходить для нестабільних умов відкритого грунту, а також домашньої оранжереї.
Показать все Свернуть

Critical Mass feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk #1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
заспокійливий "стоун" який дарує відчуття цілковитого спокою і гармонії із зовнішнім світом
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Critical Mass feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний стрейн Critical Mass feminised - ще один індіко-домінантний гібрид від професіоналів команди Ganja seeds. Культура вразить стабільними і некапризним сходами, які легко адаптуються під будь-яку техніку культивації. Досить високий рівень ТГК - 20% робить штам затребуваним серед досвідчених і толерантних цінителів висококласної марихуани.

Рослини повністю відцвітають за 7-8 тижнів, а в висоту можуть досягати 120 сантиметрів. Домінуюча індіка в генному «коктейлі» диктує садівникам особливі умови культивації даного сорту. Занадто щільні і важкі шишки вимагають постійного обдування вентилятором, а високий рівень вологості може викликати ризик появи цвілі.

Походження конопель Critical Mass

Фемінізовані насіння конопель Critical Mass були виведені на основі знаменитої афганської генетики, схрещеною з оригінальним клоном Skunk # 1. У фенотипі стрейна присутня 80% індіка і 20% сатіва.

Особливості вирощування конопель Critical Mass

Елітні фемінізовані насіння конопель Critical Mass - чудовий посадковий матеріал, який чудово підходить для нестабільних умов відкритого грунту, а також домашньої оранжереї. Відома техніка SCROG допоможе гроверу отримати до 650 грам з м2 або до 700 г з куща в середині жовтня на вулиці.

Для отримання максимального врожаю, вкорінену розсаду висаджують в горщики, об'ємом від 10 літрів. Оптимальним освітленням стане лампа ДНаТ від 400 Ватт. Годувати "дівчаток" можна з моменту переходу на цвітіння.

Смак і ефект конопель Critical Mass

Сухі бутони культури мають оригінальний аромат землистої і вологої деревини. Така композиція властива більшості гібридів, в чиїй "крові" домінує індіка. Дим приємний і густий. Викликає заспокійливий "стоун" і дарує відчуття цілковитого спокою і гармонії із зовнішнім світом.

Медичні характеристики конопель Critical Mass

У медичних цілях штам не використовують, проте, за численними відгуками гроверів, культура чудово знімає напругу, відновлює сон і використовується в якості м'язового релаксанта.