Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06069
З культивації цього штаму впорається навіть недосвідчений гровер, вперше взявши у руки насіння конопель. Сорт піддається всім відомим технікам культивації, спрямованим на збільшення врожайності, не боїться переливів і з радістю сприйме будь-яке запропоноване добриво.
Показать все Свернуть

Chuy Valley feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Skunk1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвилі ейфорії, що стимулюють творче мислення
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Chuy Valley feminised Bang Seeds

Високоврожайний гібрид Chuy Valley feminised, від селекціонерів знаменитого сідбанка BangSeeds, порадує садівників своєю невибагливістю до умов культивації, а також чудовим зовнішнім виглядом і чарівним ароматом. Не часто можна зустріти сорти канабісу, які підходять початківцям садівникам, і до того ж мають високий потенціал врожайності. Сходи культури стрімко перетворюються в кущі, що нагадують справжні ялинки. Вони формують подовжену центральну колу і безліч тонких, але міцних бічних гілок, повністю посипаних зав'язями суцвіть. Досвідчені садівники рекомендують прищипувати верхівку ще на вегетативної стадії, дозволивши кущам розростатися в ширину, утворюючи однакові за величиною шишки за рахунок рівномірного розподілу світла.

Фемінізовані насіння конопель цього стрейна гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин. Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується вишуканим пряним ароматом. У висоту рослини досягають 120 сантиметрів в гроубоксі, а на вулиці можуть дотягуватися до 150 см. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі досягає 19%.

Походження конопель Chuy Valley

Елітне насіння конопель Chuy Valley feminised - відмінний посадковий матеріал, який був отриманий в результаті схрещування оригінального Skunk # 1 з неперевершеним Афгані. Після тривалого відбору та стабілізації, генетикам вдалося отримати податливу культуру, що володіє високим імунітетом до епідемії цвілі і гнилі, а також незворушністю перед примхами погоди.

Особливості вирощування конопель Chuy Valley

З культивації цього штаму впорається навіть недосвідчений гровер, вперше взявши у руки насіння конопель. Сорт піддається всім відомим технікам культивації, спрямованим на збільшення врожайності, не боїться переливів і з радістю сприйме будь-яке запропоноване добриво. Вирощувати культуру рекомендується в об'ємних горщиках від 7 літрів. В таких ємностях рослини зможуть повністю розкрити свій потенціал врожайності і порадують садівника 600 грамами смолистих суцвіть з одного метра квадратного посівної площі.

Як субстрат використовують суміш кокосового волокна, великого перліту і збагаченої грунту. При покупці землі в квітковому магазині, обов'язково звертають увагу на кислотність (вона не повинна бути вище 6,5), а також на однаковий зміст корисних мікроелементів (фосфор, азот, калій).

Оптимальні умови для гроурума:

  • лампа від 250 ват Днат;
  • вентиляційна система;
  • кулер або вентилятор;
  • вологість 40-55%;
  • t + 23-29 градусів за Цельсієм;
  • регулярний полив у міру висихання субстрату.

Аромат і ефект конопель Chuy Valley

Шишки цього штаму, після правильної проліковці, не тільки знаходять м'якість при вживанні, але і розкривають всі смакоароматичні якості. У пахощах бутонів виразно відчуваються прянощі. Вплив характеризується важкими, але приємними хвилями ейфорії, що стимулюють творче мислення і підвищують концентрацію уваги.

Медичне застосування конопель Chuy Valley

Терапевтичні властивості вирощування цієї культури дозволяють застосовувати сухі шишки і екстракти для підвищення життєвого тонусу, стимуляції апетиту, а також як антидепресант.