Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1599
Відсутність високого рівня підготовки гровера, жодним чином не вплине на успішний харвест. Сорт прекрасно культивується в будь-яких умовах, будь то бокс або відкритий грунт.
Показать все Свернуть

Chill OM feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Colombia
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Colombia x South East Asia
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний, плавно переходить з ейфорії в стоун, розслабляючий, але залишаючи стільки сил, щоб далі спілкуватися
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Chill OM feminised Ganja Seeds

Сатівно-індічний стрейн має дивовижне коріння з латиноамериканської Колумбії і Південно-Східного азіатського континенту. Кількість використаних для кросу штамів була значною, і результат вийшов не менш різнобічним. Схрещування чистої Індіки і Сатіви явило світу дуже несподівані і популярні насіння конопель від сідбанка GanjaSeeds.

Общие характеристики конопли Chill OM

Фотоперіодний гібрид проходить шлях від «горіха» до харвеста не більше ніж за десять-одинадцять тижнів. До завершення першого осіннього місяця вже можна починати збирати плоди своєї праці. Крайній термін - перша половина жовтня. З одного метра квадратного посівної площі ви без особливих зусиль зможете отримати до 500 грам шикарного канабісу в індорі або до 1 кілограма в умовах вирощування у відкритому грунті. До моменту піку зрілості, частка ТГК в сухій речовині дорівнює 18,5-20%, що є дуже гідним показником.

Вирощування конопель Chill OM

Відсутність високого рівня підготовки гровера, жодним чином не вплине на успішний харвест. Сорт прекрасно культивується в будь-яких умовах, будь то бокс або відкритий грунт. Перехід в фазу цвітіння бажано здійснювати після тритижневої веги. Це дозволить рослині обдарувати вас великим урожаєм і відмінною якістю хеша по сезону. Те ж саме стосується застосування в якості джерела світла натрієвих газорозрядних ламп HPS, вони відмінно сприяють кольору і виробленню рослинами тетрагідроканнабінола. У аутдорі кущі формують центральну потужну колу і за своєю формою нагадують гігантський бонг.

Медичне застосування конопель Chill OM

Крім звичних можливостей поліпшити загальний психологічний стан, марихуана легко виведе зі стресу і вбереже від депресії. Виключно позитивний вплив допоможе в багатьох важких життєвих ситуаціях.

Аромат і ефект конопель Chill OM

Chill OM feminised має насичений і неповторний аромат. Крім яскраво виражених тонів розмарину, шавлії і ладану, в процесі куріння, дим обов'язково віддячить несподівано свіжим післясмаком перцевої м'яти.

Починається багатогранний ефект з потужного церебрального впливу на весь організм, а потім плавно переходить з ейфорії в стоун, розслабляючий, але залишаючи стільки сил, щоб далі спілкуватися і веселитися в колі друзів.