Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS778
З урахуванням підвищеної стійкості стрейна Cheese regular до більшості захворювань і цвілі, а також захисту від потенційних шкідників, даний сорт вкрай добре себе показує в аутдорі.
Показать все Свернуть

Cheese regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Old School UK Skunk x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
стабільно легкий і приємний, з особливою ейфорією, яка стимулює підняття настрою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Cheese regular Ganja Seeds

На вигляд звичайне регулярне насіння фотоперіодного гібрида Cheese, таїть в собі дуже несподіваний аромат дорослої рослини і прекрасні технічні характеристики, які радують собою гроверів по всьому світу. У даного сорту є також своя особлива історія створення. Він з'явився на світ завдяки британським контрабандистам, які вивезли фенотип Skunk # 1 з Туманного Альбіону і практикуючим селекціонерам, які схрестили даний сорт з відомим європейцем Swiss Miss.

Загальні характеристики конопель Cheese

Гібрид Cheese regular не відноситься до категорії потужних або вбивчих, за рахунок того, що тетрагідроканнабінолу в сухій речовині стабільні 20%, одночасно являється сатівно-індічним сортом марихуани. Період цвітіння у рослин становить не менше восьми тижнів, а часом збору врожаю вважається кінцівка першого осіннього місяця, аж до середини жовтня. Конкретний час визначається безпосередньо гровером. Адже вам під силу самостійно позначити довгоочікуваний пік зрілості вашої марихуани.

Вирощування конопель Cheese

З урахуванням підвищеної стійкості стрейна Cheese regular до більшості захворювань і цвілі, а також захисту від потенційних шкідників, даний сорт вкрай добре себе показує в аутдорі. Додайте сюди ще мало впливаваючі на розвиток погодні умови, і вийде практично ідеальний гібрид для відкритого грунту.

Одне незмінне правило по культивації сорту Cheese стосується вирощування в індорі. Вам обов'язково знадобиться хороша система вентиляції і фільтрація повітря через інтенсивний запах з самого початку цвітіння.

Медичне застосування конопель Cheese

Будучи сортом, який ефективно використовується в сучасній медицині, вживання Cheese допоможе пацієнтам, що страждають від депресії і спонтанного прояву тривожних станів. Не виключено, що в майбутньому даний сорт марихуани будуть застосовувати, як анестетичний засіб у багатьох ситуаціях.

Аромат і ефект конопель Cheese

За фактом, називаючи основний аромат сирним, мається на увазі не чистий запах сиру, а набагато більш складний букет з мускусно-землистим відтінком. Найвитонченіші гурмани також відзначать тони молочних продуктів і фруктовий присмак. Загалом, палітра смаків даного сорту конопель заслуговує цілої дисертації або іншої наукової роботи.

А ось ефект від вживання марихуани Cheese стабільно легкий і приємний, з особливою ейфорією, яка піднімає настрій, та спонукає бажання споглядати красу навколишнього світу і захоплюватися бесідами з іншими людьми.