Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03308
Сходи відрізняються стрімким зростанням і невибагливістю. Під час цвітіння суцвіття виділяють інтенсивний ягідно-вершковий аромат, приховати який допоможе хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром.
Показать все Свернуть

Cheese Berries feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Blueberry F1 х Cheese
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
інтенсивний ягідно-вершковий аромат, приховати який допоможе хороша вентиляція
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
чарівний стоун, безтурботний спокій і відчуття щирого щастя
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Cheese Berries feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Cheese Berries feminised - чудовий індічний гібрид від українського сідбанка Ganja seeds. Сходи відрізняються стрімким зростанням і невибагливістю. Під час цвітіння суцвіття виділяють інтенсивний ягідно-вершковий аромат, приховати який допоможе хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Сформований кущ рідко досягає 65-75 сантиметрів в гроубоксы і дозволяє застосувати до себе техніку SCROG.

Ідеальний баланс листя і тугих суцвіть дає можливість світлу проникати до найнижчих суцвіть, а також полегшує процес манікюру. Важка центральна кола потребує завчасної підпірки або підв'язки.

Родовід Cheese Berries

Насіння конопель Cheese Berries feminised було отримане в результаті схрещування Blueberry F1 і клону Cheese. В чоловічій рослині Blueberry не було чистої Indica і вона містила в собі 25% Sativa. Брідерам вдалося поєднати здавалося б, на перший погляд, несумісні характеристики: материнський клон, з їдким ароматом благородних сирів і Blueberry, що прогримів на весь світ, і чий чорничний присмак знайомий кожному досвідченому цінителю марихуани селекційних сортів.

Одержаний гібрид увібрав кращі характеристики батьківської лінії і знайшов здатність проявляти синє і світло-червоне забарвлення листя і бутонів. Обидва фенотипи мають стійкий аромат йогурту і пармезану з легкої інтонацією благородного Skunk.

Особливості вирощування конопель Cheese Berries

Насіння конопель підходить для вирощування у відкритому грунті, а також домашній оранжереї і теплиці. Горіхи мають високий відсоток схожості (97%) за умови замочування у воді і пророщування в ватяних дисках.

Розвинена коренева система куща вимагає місткий горщик 7-12 літрів. Забезпечивши сходам високоживильний субстрат, гровер зможе забути про добрива на стадії вегетативного росту. Під час цвітіння сильно пахучого штаму помірне внесення органічної підгодівлі на основі кінського гною і концентрату біогумусу дозволять рослині розкрити свій потенціал і обдарувати гровера щедрим урожаєм бутонів відмінної якості.

Цвітіння триває 8 тижнів. У цей період рекомендується встановити 250-400 ватну лампу високого тиску і забезпечити плантації якісний обдув. З огляду на переважання індіки, садівникові рекомендується підтримувати оптимальний рівень вологості, щоб уникнути появи цвілі. За два тижні до харвесту можна влаштовувати кущику періоди посухи.

Урожайність в індорі складе 350-500 грам з одного метра квадратного, а в аутдорі можна зібрати до 400 грам з однієї рослини.

Смак і ефект конопель Cheese Berries

Сухі подрібнені суцвіття наповнять простір прекрасною композицією, що поєднує в собі солодкі інтонації ягідного бризу з ніжними нотками вершків. Маслянистий дим залишить благородний післясмак гашишу і дозволить зануритися в чарівний стоун. Рій неспокійних думок заспокоїться, а тіло наповнить приємна втома. Енергія штаму змиє все м'язові і ментальні блоки, подарувавши безтурботний спокій і відчуття щирого щастя. Після вживання не було помічено негативних наслідків у вигляді параної і прискореного серцебиття. Розум зберігає ясність.

Медичні характеристики конопель Cheese Berries

Терапевтичний потенціал стрейна дає можливість використовувати екстракти для лікування глаукоми, безсоння, а також в якості знеболюючого і протизапального засобу.

Купити насіння конопель можна в нашому магазині. Досить відправить товар в корзину, і оформити замовлення. Весь насіннєвий матеріал висилається у фірмовій упаковці сідбанка.