Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03422
Bubblelicious regular підходить як для індора, так і для гроубокса. У рослинника вийде домогтися розкриття генетично закладеного потенціалу при створенні для куща всіх необхідних умов.
Показать все Свернуть

Bubblelicious regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Bubble Gum
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'язи тіла розслабляються, а докучливі думки затихають, дозволяючи бачити навколишній світ у тиші і спокої
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Bubblelicious regular Ganja Seeds

Брідери сідбанку Ganja Seeds змогли вивести унікальний регулярний сорт, який має солодкий аромат жувальної гумки Bubble Gum. Купити насіння конопель даного гібрида рекомендується кожному конопляреві. Культивація принесе не тільки масу естетичного задоволення, але і порадує хорошим урожаєм.

Общие характеристики конопли Bubblelicious

Переважання індіки в генетиці стрейна виявляється в зовнішності куща і впливі стаффа. До початку харвеста головна кола і бічні суцвіття покриваються великою кількістю смоли з високим вмістом ТГК. Розмашисті гілки рослини вимагають простору, тому слід подбати про відповідний бокс.

Вирощування конопель Bubblelicious

Bubblelicious regular підходить як для індора, так і для гроубоксу. У рослинника вийде домогтися розкриття генетично закладеного потенціалу при створенні для куща всіх необхідних умов. Контейнер обсягом від 10 літрів належить наповнити живильним грунтом, в складі якого азот / фосфор / калій мають рівне або близьке один до одного співвідношення. Як джерело світла бажано використовувати Днат лампу потужністю від 300 ват. Рослини вибагливі, тому новачкові слід вивчити всі тонкощі конопляної справи.

Медичне застосування конопель Bubblelicious

Лікувальні властивості марихуани допомагають при депресії, відсутності апетиту, хронічній втомі, мігрені і безсонню. Якісний продукт прекрасно бореться з глаукомою, виразковим колітом і бронхіальною астмою.

Смак і ефект конопель Bubblelicious

Солодкі пахощі шишок яскраво відображають батьківські гени баблгам. Насичений дим залишає цитрусовий післясмак. Після вживання м'язи тіла розслабляються, а докучливі думки затихають, дозволяючи бачити навколишній світ у тиші і спокої.