Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: 3255
Bubblelicious feminised виростає середній по висоті, з безліччю бічних гілок і насичено-зеленим широким листям, які властиві всім сортам індіка. У момент цвітіння кущ випускає величезну кількість суцвіть, вони засліплюють сяйвом кристалів і наповнюють весь простір своїм чудовим ароматом.
Показать все Свернуть

Bubblelicious feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Bubble Gum
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
росте зеленим кущиком, в обов'язковому порядку слід підібрати досить просторе місце для його розвитку
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
седативний ефект, але наявні гени сатіви урівноважать вплив і будуть підтримувати растамана в тонусі
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Bubblelicious feminised Ganja Seeds

Bubblelicious feminised виростає середній по висоті, з безліччю бічних гілок і насичено-зеленим широким листям, які властиві всім сортам індіка. У момент цвітіння кущ випускає величезну кількість суцвіть, вони засліплюють сяйвом кристалів і наповнюють весь простір своїм чудовим ароматом.

Сорт прекрасно пристосовується до будь-яких умов і показує відмінний результат в теплиці або на вулиці. Найзручніше вирощувати кущ в боксі, таким чином можна буде відрегулювати необхідну температуру, встановити необхідний світловий день, а також вчасно здійснювати полив і підгодівлю рослини.

Оскільки гібрид зростає зеленим кущем, то в обов'язковому порядку слід підібрати досить просторе місце для його розвитку. Рекомендується не розміщувати рослини щільно один біля одного. Вільний простір допоможе повноцінно формуватися гілкам і суцвіттям кущів і в підсумку зняти пристойний урожай.

Родовід Bubblelicious

Генетичні корені штам запозичив у відомого на весь світ сорту Bubblegum, в основі якого закладено американський гібрид з переважаючою індікою.

Завдяки чудовим генам Bubblelicious feminised містить в собі високий рівень ТГК в 18-24%, а смола стрейну має достатній показник КБД в 0,8%, що дозволяє використовувати гібрид не тільки для отримання седативної дії, але і в медичних цілях для усунення різного роду недуг, а також як знеболюючий засіб.

Особливості вирощування конопель Bubblelicious

Стрейн дуже активний в процесі росту, а його дозрівання відбувається вже до 8 тижня. Весь покритий смолою канабіс випромінює солодкий, приємний аромат, схожий на запах фруктової жувальної гумки.

Вибираючи місце для культивації необхідно враховувати волелюбність Bubblelicious feminised. Кущ не росте високим, але він дуже гіллястий. Виходячи з того, що в період цвітіння канабіс дарує безліч липких смолистих квітів, і вони стрімко наповнюють простір своїм яскравим ароматом, то слід заздалегідь потурбуватися про встановлення фільтра.

Селекціонерами було виведено безліч фенотипів канабісу сорту Bubblelicious. Всі вони відрізняються між собою по ефекту, висотою куща і швидкості цвітіння. Але при цьому ідентичні в безпроблемності культивації і показують чудові результати у вигляді щільних, важких, смолистих шишок.

Кущі ростуть досить компактними, до 1 м заввишки. За рахунок широкого листя і великої кількості гілок потрібно особливо уважно стежити за процесом вентиляції, в разі якщо вона не відбуватиметься належним чином, то вологість перевищить дозволений рівень і на рослині утвориться цвіль.

Сорт не потрібно часто підгодовувати. Легко піддається техніці SOG і SCROG. Як тільки з'явилися перші ознаки наступаючого періоду цвітіння - рослина починає пахнути і з кожним днем посилює свій аромат фруктів і трав.

Канабіс - рослина, що енергійно розвивається, і це дозволяє вільно вирощувати його в умовах індора. Через 6-8 тижнів цвітіння гровер з легкістю зніме з 1 квадратного метра 400-450 грам прекрасних шишок.

Рослинники, які проживають в країнах, де літній сезон триває довше за інших, є шикарна можливість висаджувати Bubblelicious feminised в грунт під відкритим небом і по завершенню цвітіння, а точніше до кінця вересня або в перших числах жовтня, зняти з однієї рослини 100- 250 грам шишок з більш яскравим ароматом жуйки і цукерок.

Вирощування конопель Bubblelicious вдома

Bubblelicious feminised вирощують в просторих горщиках обсягом 10-20 літрів. Субстрат для росту стрейну можна приготувати самостійно або придбати готовий. Як правило, використовується земля з вмістом необхідних для рослини елементів в такій пропорції: 20 (азот) х 20 (фосфор) х 20 (калій). Гровер повинен постійно контролювати рівень рН землі. У покупної він не повинен перевищувати позначку в 6,5.

Довідка! Канабіс дуже любить рости в «пухнастій» землі. Щоб надати грунту таку властивість необхідно додати до нього кокосового волокна або вермикуліту.

Рослина любить інтенсивне світло, тому на стадії вегетативного росту рекомендується використовувати лампи ЕСЛ потужністю не менше 100 ват, а з переходом на стадію цвітіння рослині знадобиться мінімум 400 ват Днат.

Штам добре вирощувати за допомогою техніки SCROG. Забезпечивши бокс спеціалізованою сіткою, гровер зможе зняти урожай однакових за розміром шишок.

Підказка! При техніці SCROG не слід тримати рослину на вегетативній стадії до повного заростання всіх осередків сітки. Досить 70%, а на цвітінні рослина «наздожене» в зрості і повністю заповнить екран.

Канабіс адекватно переносить стресові ситуації і дозволить винахідливому конопляру створити невелику плантацію клонів.

Bubblelicious feminised приємно пахне, але все-таки вугільний фільтр підстрахує домашнього ботаніка від підозрілих сусідів. Рослина любить обдув, тому рекомендується встановити в бокс невеликий вентилятор, який додасть листю постійний рух.

Довідка! Рослина канабісу дуже педантична в питаннях вологості, тому гровер повинен підтримувати її в боксі в районі 60-65%.

Добрива засвоюють рослиною добре, але зайве перегодовування може нашкодити коноплі. Професійні гровери рекомендують не ставити самостійних експериментів з хімічними добривами і чітко слідувати інструкції виробника.

Якщо рослинник віддасть перевагу органіці перед хімічними добривами, то прекрасним підживленням буде «компот» настояний на гранулах кінського гною або гуано кажанів.

Підказка! У Криму продається гуано кажанів за вельми привабливою ціною. Продавці відправляють «органіку» поштою.

Після переходу на режим 12 \ 12 на гілках почнуть утворюватися суцвіття, які через 6-8 тижнів перетворяться в щільні і липкі як смола шишки.

Рекомендація! Після того як канабіс повністю дозріє професійні гровери залишають його в темному місці на 3-7 днів. За ці дні рослина повністю дозріє і буде готова до манікюрінгу і сушки.

Вирощування конопель Bubblelicious на вулиці

Bubblelicious feminised відмінно себе почуває в умовах аутдору. Рослина рідко виростає більше 100 сантиметрів, що дозволяє гроверу не турбуватися про «цікаві очі» випадкових перехожих.

Конопля має значну кореневу систему і на вулиці воліє рости в лунках об'ємом 15-20 літрів. Висаджують пророщені насіння конопель навесні, а харвесту вже можна очікувати на початок жовтня.

Якщо гровер готуватиме поживний грунт самостійно, то прекрасним складом грунту буде:

1 \ 3 частини землі з-під кропив'янику;
1 \ 3 частину компосту змішаного з піском;
1 \ 3 кокогрунта 50х50 з вермикулітом.
Забезпечивши рослину всім необхідним, урожай складе 150-250 грам липких як мед шишок.

Довідка! Якщо поливати рослину часто не виходить, то можна додати до живильного грунту гідрогель, який в період посухи або вимушеної паузи буде забезпечувати кореневу систему рослини необхідною вологою.

Смакові якості і ефект конопель Bubblelicious

Канабіс Bubblelicious feminised має аромат ноток найсолодших трав, фруктів, квітів лаванди і шавлії. Вдихаючи густий дим, тіло ніби наповнюється цілком і повністю нектаром, що приємно розливається по всьому тілу. Гібрид має неймовірний седативний ефект, але наявні гени сатіви урівноважать вплив і будуть підтримувати растамана в тонусі.

Сорт ідеально підходить для медитацій. Канабіс з легкістю вводить в трансовий стан, що допомагає повністю злитися із Всесвітом в одне ціле і дає можливість відчути «Я є Все» в повній мірі.

Конопля Bubblelicious feminised найсильніший медичний препарат, який застосовується в боротьбі з бронхіальною астмою, аутизмом, виразковим колітом, депресією, нервовим виснаженням і хронічною втомою.