Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1596
Стабільність у всьому - таким міг би бути слоган стрейна Bubble Yam feminised. Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту всього за сім-дев'ять тижнів дозволить вам перейти до збору врожаю, якщо ви все робили правильно.
Показать все Свернуть

Bubble Yam feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Bubble Gum
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія, розслабленість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Bubble Yam feminised Ganja Seeds

З величезного асортименту банку насіння Ganja Seeds, гібрид Bubble Yam feminised один з найсмачніших і ароматних. Смак фруктової жуйки дарує виключно позитивні емоції ще навіть до моменту вживання марихуани. Коріння гібрида йдуть в Північну Америку, де в штаті Індіана, США, з'явився перший стабільний штам. Згодом, генетичний матеріал продовжив еволюцію на атлантичному узбережжі в Новій Англії. І тільки після цього сорт з'явився в Голландії, де миттєво знайшов неймовірну популярність.

Загальні характеристики конопель Bubble Yam

Стабільність у всьому - таким міг би бути слоган стрейна Bubble Yam feminised. Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту всього за сім-дев'ять тижнів дозволить вам перейти до збору врожаю, якщо ви все робили правильно. Термін цвітіння становить не менше шістдесяти днів, що також можна вважати середнім значенням для більшості штамів. При врожайності в районі 450-500 грам з квадратного метра площі, рослини не відрізняються значною висотою. Вона вкрай рідко буває більше 130 сантиметрів. Свято харвесту можна починати ближче до календарної межі першого і другого осінніх місяців. У сухій речовині відсоток тетрагідроканнабінолу не опускається нижче 15,5%.

Вирощування конопель Bubble Yam

Індічно-сатівний сорт Bubble Yam feminised не дуже гіллястий, адже його «фішка» - компактність у всьому, в тому числі і компактність суцвіть. Апетитні бутони повністю покриваються кристалами, і це виглядає вражаюче. Рослини світлолюбні, тому чим потужнішим буде світлове обладнання, тим швидше і ефективніше буде відбуватися сам гров. Гібрид хороший для початківців та досвідчених коноплярів в рівній мірі.

Медичне застосування конопель Bubble Yam

У медичного сорту Bubble Yam feminised прекрасні властивості, здатні позбавити пацієнта від перенапруги і нападів тривоги. У незначних дозах може застосовуватися як заспокійливий і розслаблюючий засіб. Нерідко марихуана Bubble Yam feminised виписується тим, кому необхідно позбутися від нудоти або наслідків хіміотерапії.

Аромат і ефект конопель Bubble Yam

Як вже говорилося вище, цей солодкуватий аромат, знайомий з самого дитинства неможливо сплутати ні з чим. Жувальна гумка з фруктовим ароматом присутня навіть в димі, що не може не радувати шанувальників марихуани. Перші ж затяжки занурять вас в світ ейфорії і приємної розслабленості. Чи варто ігнорувати такий незвичайний стрейн? Особливо, якщо врахувати, що крім стійкого аромату, у хеша не менш сильний ударний ефект.