Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS687
Регулярне насіння конопель Bubble Gum regular демонструє відмінну схожість, а до дев'ятого-десятого тижня вже досягає піку зрілості. Терміни цвітіння залежать від багатьох факторів, але в середньому складають від шести до восьми тижнів.
Показать все Свернуть

Bubble Gum regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
BubbleGum
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
м'який, розслабляючий, тривалий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Bubble Gum regular Ganja Seeds

Перед вами регулярне насіння ще одного гатунку - «американця», але на відміну від більшості стрейнів, народжених на Середньому Заході і Півдні Сполучених Штатів Америки, цей з'явився на світ ближче до півночі. Історія бере свій початок в штаті Індіана, в далеких 70-х роках минулого століття, а остаточний стабільний штам був виведений в Новій Англії, через пару десятків років. Фруктовому каннабісу прямо зі старту була приготована доля слави і успіху, адже на той момент смак фруктової жуйки здавався чимось дивним.

Загальні характеристики конопель Bubble Gum

Регулярне насіння конопель Bubble Gum regular демонструє відмінну схожість, а до дев'ятого-десятого тижня вже досягає піку зрілості. Терміни цвітіння залежать від багатьох факторів, але в середньому складають від шести до восьми тижнів. Висота кущів у дорослих рослин не перевищує одного метра, але навіть такі невеликі на вигляд показники, вимагають чимало вільного простору.

Один кущ в хороший сезон приносить не менше 30 грам високоякісного канабісу з оригінальним фруктовим ароматом. У квадратних метрах цей показник буде дорівнювати 300-500 грам з одного кв.м. Частка фітоканнабіноідів в готовій до вживання марихуані - окрема тема. Якщо КБД в ній на досить середньому рівні, то ТГК вражаюче високий і наближається до 20%. Кращим періодом збору врожаю прийнято вважати останню декаду жовтня і початок листопада.

Вирощування конопель Bubble Gum

Рослинам потрібний вільний простір, з тієї причини, що зростання не припиняється протягом всього життєвого циклу рослин. Штам рекомендований початківцям-коноплярам, адже він простий у вирощуванні. Досвідченим гроверам буде цікаво використовувати різні техніки і тренування. Краса зрілих рослин рідко кого залишає байдужим.

Структура формування суцвіть у даного фотоперіодного гібрида відрізняється зручністю і концентрацією. У потрібний момент ви без особливих зусиль зможете збирати шишки, не завдаючи ніякої шкоди рослині.

Медичне застосування конопель Bubble Gum

Типовий медичний сорт з домінуванням сатіви стане в нагоді як попередження потенційних нападів тривоги, а також подолання стресу і просто підняття загального настрою людини.

Аромат і ефект конопель Bubble Gum

Яскраво виражений солодкуватий аромат жувальної гумки зберігається і в процесі сушіння і в момент вживання марихуани. Що стосується ефекту, то він класично-сатівний, дарує радість і позитивні емоції.