Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03554
При вирощуванні в приміщенні гарантовано позитивний результат незалежно від способу культивації - рослина добре адаптується до умов обмеженого простору.
Показать все Свернуть

Bubba Kush feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Bubble Gum x Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
stone
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
267 грн.

Описание Bubba Kush feminised Green House Seeds

Фемінізовані насіння канабісу - це наслідок схрещування двох класичних штамів Bubble Gum і «Куш». Незважаючи на домінацію генетичної частки індіки (Indica 80% / Sativa 20%), цей сорт канабісу добре адаптується до застосування методу SOG і SCRoG, що дозволяє раціонально використовувати простір при культивації в приміщенні.

Гібрид входить в десятку визнаних сортів конопель на Американському континенті. І це справедливо, тому що не можна залишитися байдужим до нестримної мощі невисокої рослини з короткою фазою цвітіння, об'ємними і щільними суцвіттями, щедро покритими якісною смолою.

Загальні характеристики конопель Bubba Kush

У середовищі Indoor штам виробляє до 800 грамів шишок з квадратного метра посівної площі і 1000 грам з куща на відкритому повітрі при сприятливих кліматичних умовах. При цьому період цвітіння не займає більше 9 тижнів. Також не потрібно багато часу для досягнення рослиною висоти 100-150 см. Суцвіття повністю дозрівають і готові до збирання врожаю на початку жовтня (стосовно північній Європі, а в регіонах з теплим кліматом раніше).

У міру дорослішання рослина набуває пишність з широким листям красивого темно-зеленого відтінку. При вирощуванні в приміщенні гарантований позитивний результат незалежно від способу культивації - рослина добре адаптується до умов обмеженого простору.

Вирощування конопель Bubba Kush

Сорт рекомендується як початківцям, так і експертам, адже не докладаючи великих зусиль можна виростити щедрий врожай високоякісної коноплі.

При культивації в Outdoor рослині потрібні помірні або сухі кліматичні умови. Також підійде м'яка теплична середа. Володіє прекрасними органолептичними властивостями, при низькій температурі нічний кущ набуває привабливий пурпурно-лавандний колір.

Медичне застосування конопель Bubba Kush

У медичних колах штам особливо цінується за притаманну властивість тривалого заспокійливого і седативного впливу. Ідеально підходить для зняття м'язового і психологічного напруження, відновлення сил.

Аромат, смак і ефект конопель Bubba Kush

Стрейну властивий інтенсивний насичений смак і аромат з нотками спецій, землі, кави і цитрусових. Тривала дія супроводжується глибоким «Стоун».