Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1594
З урахуванням тропічних коренів в генетичній історії гібрида, якісне насіння конопель рекомендується висаджувати у відкритий грунт не раніше настання стабільно теплих ночей. Як би пізно не стартував гров, будьте впевнені, що навіть до останнього осіннього місяця вас неодмінно порадують своїм урожаєм повністю дозрілі рослини.
Показать все Свернуть

Brazil Sativa feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Brazil
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Brazilian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
рекомендуємо не захоплюватися затяжками і вчасно зупинитися
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
не зважаючи на домінування сатіви і енергію, яку вона дарує курцеві, в процесі куріння ви обов'язково відчуєте і незначну важкість індіки
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Brazil Sativa feminised Ganja Seeds

Стрейни родом із сонячної Бразилії відомі гроверам за своїми домінуючими сатівними ознаками. Цей продукт, історія якого бере свій початок у вологих тропіках Амазонії, ввібрав в себе всі існуючі переваги тропічних стрейнів з країв мусонів і вічного літа. Власне, для виведення даного гібрида селекціонери і використовували відразу декілька стабільних штамів родом з Бразилії. Результат вийшов просто шикарний.

Загальні характеристики конопель Brazil Sativa

З урахуванням тропічних коренів в генетичній історії гібрида, якісне насіння конопель рекомендується висаджувати у відкритий грунт не раніше настання стабільно теплих ночей. Як би пізно не стартував гров, будьте впевнені, що навіть до останнього осіннього місяця вас неодмінно порадують своїм урожаєм повністю дозрілі рослини. Умовно, пік зрілості для сорту настає через вісім-дев'ять тижнів після прокльовування паростків. Зібрати до 600 грам веселої і енергійної марихуани з метра квадратного площі посіву зможуть навіть недосвідчені дебютанти. З часткою тетрагідроканнабінолу у 18% ви однозначно закохаєтесь в цей хеш, що дарує винятковий позитив.

Вирощування конопель Brazil Sativa

Фотоперіодний гібрид потребує достатньої кількості світла і хорошого рівні вологості. Цей медичний сорт легко культивувати в індорі або гроубоксі. Якщо клімат не передбачає ранніх заморозків, то і в аутдорі можна досягти приголомшливих результатів. При порівняно невеликій величині куща, рослини рясно формують суцвіття, а обсяг виділеної смоли навіть від свого вигляду може викликати посилений апетит.

Медичне застосування конопель Brazil Sativa

Лікувальні властивості сорту мають широкий спектр застосування. Виведення з депресивних станів і позбавлення від стресів - найперше, що назве вам будь-який фахівець. Виникають проблеми зі сном або втратили апетит? Brazil Sativa feminised відмінно впорається з цими труднощами.

Аромат і ефект конопель Brazil Sativa

Для тропічного сорту марихуани цілком логічним здається аромат стиглих плодів і нотки цитруса в димі на видиху. У смаку легка гірчинка, що надає особливу пікантність підсумковому букету канабісу Brazil Sativa feminised. Незважаючи на домінування сатіви і енергію, яку вона дарує курцеві, в процесі куріння ви обов'язково відчуєте і незначну вагу індіки. Тому рекомендуємо не захоплюватися затяжками і вчасно зупинитися.