Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0928
Невибагливість відбивається в неупередженому ставленні до виду субстрату. Культура показала прекрасні результати на пшениці і зернах вівса. Штам входить в п'ятірку чемпіонів по швидкості колонізації зернового субстрату.
Показать все Свернуть

Brasil

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Brasil
Вирощування:
невибагливий до виду субстрату
Ефект:
яскрава візуалізація, самоаналіз
Активність:
середня
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Brasil

Якщо відсутній досвід у вирощуванні грибів, то споровий відбиток псилоцибінових грибів Brazil - це найкраща основа для відточування навичок. Високоврожайний і психоактивний штам, який простить почтаківцю багато помилок при вирощуванні.

Опис зовнішнього вигляду Brazil

Капелюшок має світло-коричневий колір, який затемнюється до самого ценру парасольки. Ростуть сім'ями-кластерами по 3-7 штук. Коли настає «збір урожаю», то практично неможливо побачити ніжок. Очам мікологам постане картина суцільного килима з капелюшків. Якщо не зібрати урожай вчасно, то ковпачки почнуть хвилеподібно згинатися і масово випускати спори, а стінки контейнера забарвляться в чорні цяточки. Перетримка не відіб'ється на психоактивності стрейна.

Стебла перлинно-білі. На першій хвилі грибні тіла мають висоту 6-13 сантиметрів. Друга і наступні хвилі порадують меншою кількістю, але великими екземплярами.

Походження стрейн Brazil

Brazil родом из субтропических регионов, где после проливных дождей в лесах долго сохраняется повышенная влажность. Стрейн относится к семейству Strophariaceae рода psilocybe, вида Сubensis.

Субстрат для міцелію Brazil

Невибагливість відбивається в неупередженому ставленні до виду субстрату. Культура показала прекрасні результати на пшениці і зернах вівса. Штам входить в п'ятірку чемпіонів по швидкості колонізації зернового субстрату.

Як покрив для міцелія в контейнері можна використовувати спучений вермикуліт, кокосову стружку або землю для кактусів.

Вихід готового продукту Brazil

Стрейн показує вражаючі результати по врожайності. З літра міцелія знімають 250-300 грам м'ясистих і соковитих плодових тіл.

Плодоносить субстратний блок 5 разів, але вимагає обов'язкового зволоження після знімання врожаю. Досить розпорошити з пульверизатора воду на поверхню блоку і виставити на подальше плодоношення.

Температура колонізації і плодоношення Brazil

Грибниця охоплює поживну основу при температурі + 24-28 за Цельсієм. Чим нижче t °, тим повільніше йде процес захоплення.

На плодоносінні потрібно знизити температуру до + 22-26 за Цельсієм. Грибочки ростуть швидко, і головне не забувати провітрювати їх 1-2 рази в день.

Ефект Brazil

Ефект від вживання відвару або сухого продукту дуже яскравий і надовго запам'ятовується. Тріп супроводжується потужними райдужними візуалізаціями. Протягом подорожі Вас будуть супроводжувати багатогранні шаманські візерунки і наспіви. Brazil дуже м'яко занурює в "точку неповернення", і дозволяє вирішити самі глибинні конфлікти. Якщо довіритися грибу, то він проведе Вас в далекі світи, де не виключені зустрічі з розумними представниками Життя.

Тріп штама нагадує цілителя-провідника, суворого, але доброзичливого. Коли розвіються ілюзії і увага, то можна відчути, що провідник постійно про щось запитує. Неначе це дуже важливо, щоб провести за новою стежкою. Залежно від відповіді, буде визначена і дорога.