Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06728
Фотоперіодне фемінізоване насіння конопель Blue Widow фахівці рекомендують купувати для домашнього вирощування.
Показать все Свернуть

Blue Widow feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x Blueberry
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
піднімає настрій, легка ейфорія
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Blue Widow feminised Ganja Seeds

Фотоперіодне фемінізоване насіння конопель Blue Widow фахівці рекомендують купувати для домашнього вирощування. Якщо кліматичні умови країни відрізняються затяжним літом, то стрейн відмінно підійде для Outdoor.

«Блакитна Вдова» - один з найбільш продуктивних сортів нашого каталогу. Гібрид буде до вподоби поціновувачам якісних смаків в поєднанні з сильним і приємним ефектом. Початківцям слід обережно вживати вирощений продукт, оскільки при середньому рівні КБД, показник THC досягає 17%.

Походження конопель Blue Widow

Сильна генетика двох дуже відомих сортів була використана при створенні цього сорту. Батьками є White Widow і Blueberry, які передали своїй спадкоємиці поступливість, гарну стійкість до цвілі і шкідників. Такий характер культури привертає недосвідчених садівників, які прагнуть виростити канабіс, який терпимо поставиться до дрібних помилок новачка і забезпечить їх продуктом найвищої якості.

Вирощування конопель Blue Widow

При культивації в приміщенні кущ нагадує різдвяну ялинку, яка не часто виростає вище 1 м. Рослина формує масивну основну колу і дуже великі бічні гілки, на яких утворюються щільні бутони, покриті морозною смолою. Час цвітіння становить приблизно 8 тижнів, а урожай досягає близько 400 г / м2 - цілком пристойна продуктивність за такий час цвітіння.

У природному середовищі растішка може вирости до 2 метрів у висоту, тому гроверу варто відповідально підійти до вибору галявини (подалі від людей).

Аромат і ефект конопель Blue Widow

Марихуана має психоделічну силу «Білої Вдови» і соковито-солодкий смак Блуберрі. Смакові рецептори растамана будуть в повному шоці від неймовірно прекрасної смакової гами трави. Це як вибух шоколадних цукерок і фруктів в роті.

Вплив не важкий, дозволяє досягти ясність розуму, сприяє зосередженню на поточних завданнях і відмінно піднімає настрій.

Медичне застосування конопель Blue Widow

Екстракти на основі даного штаму допомагають боротися з симптомами стресу, неспокою, мігренню, нудотою, усувають слабкі та помірні болі в м'язах, а також повертають здоровий апетит.