Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1588
Як і личить індічно-сатівному гібриду, з більш яскраво вираженими зовнішніми ознаками фенотипу indica, при успішному гровінгу, шишки рослин сорту Black Domina x White Russian багаті насиченими ароматними смолами.
Показать все Свернуть

Black Domina x White Russian feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x White Russian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидко і легко розслабляє, довго утримуючи даний стан
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Black Domina x White Russian feminised Ganja Seeds

З самого початку кросу двох популярних сортів Black Domina і White Russian був апріорі визначений успіх. Тим більше, що над створенням принципово нового гібрида працювала команда кращих брідерів сідбанка Ganja Seeds. І результат повністю виправдав очікування. Гровери отримали прекрасний штам, який вже не перший рік радує коноплярів своїми розкішними сходами. Але і це ще не всі переваги гібрида.

Загальні характеристики конопель Black Domina x White Russian

З фемінізованого насіння фотоперіодного сорту Black Domina x White Russian feminised виростають чудові кущі, що відрізняються одночасно компактністю і розвиненою гіллястістю. При незначній висоті (не більше 80 сантиметрів), один квадратний метр висадки по сезону може обдарувати вас 600 грамами добірних конопель, з часткою тетрагідроканнабінолу до 22% і середнім показником каннабідіола. Такі можливості дасть вам вирощування у відкритому грунті. Індор скромніший в плані врожаю - до 400 грам з квадратного метра. Якщо перевести обсяги в збір з однієї рослини, то маса сухої речовини, придатної до вживання, буде до 50 грам, що для автоквітучого гібрида дуже непогано.

Вирощування конопель Black Domina x White Russian

В гроубоксі та індорі в цілому час цвітіння для рослин сорту Black Domina x White Russian feminised становить приблизно сім тижнів, тоді як на відкритому повітрі цей час може бути продовжений ще приблизно на 10-14 днів. Проте, все відносно і залежить в першу чергу від часу висадки посівного матеріалу. Однак, при середніх умовах, без відхилень в ту чи іншу сторону, жнива можна сміливо починати з останнього тижня першого осіннього місяця. Як і личить індічно-сатівному гібриду, з більш яскраво вираженими зовнішніми ознаками фенотипу indica, при успішному гровінгу, шишки рослин сорту Black Domina x White Russian багаті насиченими ароматними смолами, які покривають білясті трихоми. До речі, останні дуже насичено переплітаються з дрібним листям, і виглядають особливо ефектно. Даний гібрид можна впевнено радити новачкам, навіть якщо це буде перша їхня спроба вирощувати коноплю самостійно. Тим більше, що штам надійно захищений від негативного впливу грибкових захворювань і цвілі.

Медичне застосування конопель Black Domina x White Russian

Для марихуани з домінуванням індіки, сорт Black Domina x White Russian feminised прекрасно справляється з ослабленням апетиту і частковою втратою сну. А ще, ця конопля чудово дозволяє розслабитися і подолати будь-які стреси.

Аромат і ефект конопель Black Domina x White Russian

Запах і аромат - ще одна особливість даного сорту. Марихуана має насичений тропічний букет всіх відомих вам фруктів екваторіальної частини Землі, які доповнюють легкі землисті нотки і цитрусовий післясмак.

Щодо впливу конопель Black Domina x White Russian на організм, важливо відзначити, що вона швидко і легко розслабляє, довго утримуючи даний стан.