Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1585
Хоча гібрид Black Domina x G13 вважається універсальним, і цілком прийнятний для посадки у відкритому грунті, оптимально вирощувати коноплю даного сорту в індорі.
Показать все Свернуть

Black Domina x G13 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x G13
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і миттєвий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Black Domina x G13 feminised Ganja Seeds

Спочатку експериментальний, гібрид згодом став стабільною позицією в розкішному асортименті банку насіння конопель Ganja Seeds і міцно закріпився в топових сортах. Назва сорту говорить про крос двох відомих стрейнів - Black Domina і G13. Все було саме так. Брідери виконали титанічну працю, перш ніж представити його вимогливим коноплярам і ті з задоволенням працюють з рослинами даного сорту вже не перший рік.

Загальні характеристики конопель Black Domina x G13

Відразу ж звертає на себе увагу висока частка змісту тетрагідроканнабінолу. Це ще одна важлива причина вибору гроверами саме Black Domina x G13. З інших фітоканнабіноідов виділимо також середній показник КБД. Фемінізоване насіння цього фотоперіодного сорту демонструє інтенсивне зростання практично в перші ж тижні гровінгу, з цвітінням протягом семи-дев'яти тижнів. Пора збирати результати своєї праці настає приблизно з другої половини жовтня і триває близько двох-трьох тижнів, в залежності від кліматичних умов і інтенсивності взаємодії коноплярів з рослинами. По сезону можна сміливо розраховувати на 500 грам чудової марихуани з одного квадратного метра посівної площі. Звичайно, більш ледачим і новачкам такий результат буде не під силу, але свої 300-400 грам ви неодмінно візьмете.

Вирощування конопель Black Domina x G13

Хоча гібрид Black Domina x G13 вважається універсальним, і цілком прийнятний для посадки у відкритому грунті, оптимально вирощувати коноплю даного сорту в індорі. Внутрішня культивація дозволить вам яскравіше розкрити сам сорт і досягти більш високих якісних показників. У період цвітіння вкрай рекомендується дотримуватися світлового режиму 12/12. Що стосується досвідченості коноплярів, то Black Domina x G13 прекрасно себе почуває в руках новачків, якщо вони не ігнорують основи гровінгу.

Медичне застосування конопель Black Domina x G13

Домінування індіки в марихуані Black Domina x G13 розкриває повністю потенціал сорту, як медичного. Якщо у вас виникають перебої зі сном або проблеми з апетитом, немає нічого простіше й ефективніше. Тим більше, що все виключно натуральне, а це дорогого коштує. Також Black Domina x G13 допоможе максимально розслабитися і заспокоїти нервову систему. Перенапруження або стрес пройдуть практично миттєво.

Аромат і ефект конопель Black Domina x G13

Поряд з характерним хеш-ароматом, в процесі вживання ви обов'язково відзначите для себе барвистий і строкатий фруктовий відтінок. Ефект у марихуани Black Domina x G13 потужний і миттєвий, тому є впевненість, що ви не зробите жодної зайвої затяжки.