Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06064
Насіння конопель Big Chuy feminised, перед висадкою в грунт, рекомендується замочити в склянці з водою на 12-24 години. Після чого "горіхи" пророщують між двома вологими ватними дисками і поміщають в стаканчики, наповнені кокосовим волокном або в торф'яні таблетки.
Показать все Свернуть

Big Chuy feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mexican Sativa x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Анісовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильна, майже наркотична дія, що супроводжується ейфоричним бризом
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Big Chuy feminised Bang Seeds

Фотоперіодний фемінізований сорт канабісу Big Chuy, від амбітних селекціонерів сідбанка BangSeeds, здивує не тільки початківців садівників, а й досвідчених гроверів. Гібрид має високий потенціал врожайності, а також потужною психоактивністю і невибагливістю до умов культивації. З вирощуванням цього стрейна впорається навіть недосвідчений конопляр. Сходи стрімко перетворюються в статні кущі, яким не страшні переливи, тривалі періоди посухи, а також температурні перепади. Як і більшість гібридів цей стрейн продукує величезну кількість ароматної смоли. До харвесту гровер з подивом виявить, що весь кущ покриється білим килимом блискучих трихом. Після стрижки залишиться достатньо матеріалу (листя) для виготовлення першокласного гашишу.

Цвітіння штаму триває 7-9 тижнів і супроводжується ганусовим ароматом з домішкою цитрусових. Така ароматична композиція, безсумнівно, закрутить голову гурманам. В висоту рослини досягають 120 сантиметрів, що дозволяє вирощувати їх в невеликих гроурумах і на вулиці.

Походження конопель Big Chuy

Фемінізовані насіння конопель Big Chuy були отримані брідерами в результаті схрещування оригінального Афгані з рідкісним фенотипом мексиканської сатіви. Одержаний сорт був підданий тривалою стабілізацією. Результатом проведеної роботи став невибагливий до умов культивації гібрид, що володіє винятковим імунітетом, хорошим ефектом і високим показником врожайності.

Особливості вирощування конопель Big Chuy

Насіння конопель Big Chuy feminised, перед висадкою в грунт, рекомендується замочити в склянці з водою на 12-24 години. Після чого "горіхи" пророщують між двома вологими ватними дисками і поміщають в стаканчики, наповнені кокосовим волокном або в торф'яні таблетки. Коли насіння проб'ються крізь субстрат і покажуть першу пару листочків, то їх можна акуратно пересаджувати в горщик. На вулицю розсаду десантують тільки після того, як вона зміцніє і добре вкорениться.

За оптимальних умов культивації гровер зможе зняти до 600 грам смолистих бутонів з одного метра квадратного. Необхідне освітлення для даного гібрида - 250-600 ват Днат в залежності від розмірів гроубокса. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш збагаченої землі з великим перлитом і кокосовим волокном.

Аромат і ефект конопель Big Chuy

Висушені і подрібнені в гріндері шишки цього стрейну виділяють чудовий аромат анісу, вологої деревини та ментолу. М'який і приємний дим залишає освіжаючий післясмак і дарує сильну, майже наркотичну дію, що супроводжується ейфоричним бризом з глибинним зануренням в надра своєї свідомості.

Медичне застосування конопель Big Chuy

Екстракти цього гібрида використовують при терапії безлічі психічних недуг, а також в якості антидепресанту.