Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06062
Насіння конопель цього стрейну рекомендується попередньо замочити на ніч в склянці з водою, а потім проростити між двома вологими ватними дисками. Коли насіння проклюниться, то їх делікатно (пінцетом) переносять в горщик з живильним грунтом або в торф'яну таблетку.
Показать все Свернуть

Baursaki feminsed Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Early Pearl
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
нестримне щастя зміниться плавним зануренням в світ заспокоєння і тілесної розслабленості
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Baursaki feminsed Bang Seeds

Фотоперіодний гібрид Baursaki feminsed, від досвідчених брідерів сідбанка BangSeeds, здивує садівників своїм невибагливим характером, а також стрімким розвитком і чудовим зовнішнім виглядом. Кілька тижнів вегетативної стадії і перед гровером постане чудовий виду кущ з подовженою центральної колою і безліччю міцних бічних гілок. Листя має насичено оливкове забарвлення і до кінця життєвого циклу повністю покривається шикарним килимом блискучих трихом.

У висоту рослини не перевищують 130 сантиметрів, а в умовах відкритого грунту можуть дотягнутися до 200 см. Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим ароматом солодощів.

Фемінізовані насіння конопель Baursaki - прекрасний посадковий матеріал, як для початківців садівників, так і для досвідчених гроверів.

Походження конопель Baursaki

Елітне насіння конопель Baursaki feminised отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування клону оригінального Skunk # 1 з легендарним стрейном Early Pearl. Одержаний гібрид перейняв тільки кращі властивості своїх батьків, і після тривалої стабілізації постав перед ринком насіння конопель і швидко завоював пошану і репутацію невибагливого і потужного сорту. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 20%. У крові штаму домінує Індіка (60%).

Особливості вирощування конопель Baursaki

Насіння конопель цього стрейна рекомендуються попередньо замочити на ніч в склянці з водою, а потім проростити між двома вологими ватними дисками. Коли насіння проклюнуться, то їх делікатно (пінцетом) переносять в горщик з живильним грунтом або в торф'яну таблетку. У відкритий грунт гібрид десантують зміцнілою і укоріненою розсадою. Масивна коренева система зажадає великого простору, тому для вирощування рекомендується задіяти місткі ємності від 10 літрів в індорі і від 15-20 літрів (лунки) в аутдорі.

Рослини цього штаму піддаються клонуванню і техніці SCROG. З одного квадратного метра знімають до 600 грам ароматних бутонів посипаних мільйонами іскристих трихом. Оптимальне освітлення для гроурума - від 250 Ватт в залежності від розмірів.

Аромат і ефект конопель Baursaki

Висушені суцвіття цього сорту конопель, після грамотної проліковці, виділяють вишуканий аромат, що поєднує східні солодощі і фрукти. Після вживання культури спостерігається різке підвищення життєвого тонусу і настрою. Неспішна хвиля ейфорії поступово охопить всю свідомість, дозволивши насолодитися райдужним ковзанням по простору творчого натхнення і геніальних ідей. Через деякий час нестримне щастя зміниться плавним зануренням в світ заспокоєння і тілесної розслабленості.

Медичне застосування конопель Baursaki

Ця культура не є терапевтичної, проте може застосовуватися в якості засобу підвищуючи настрій.